Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA (/Temat-7-nisz-subsms-i-PPA-DUZA-I-LATWA-KASA-114097)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - surfer0700 - 17-05-2015 21:24

Cieszmy się że ekipa na tamtym forum jest naprawdę ogarnięta i na pewno zbanuje tego plagiatora. Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 17-05-2015 21:26

Tak, dziękuję za szybkie zgłoszenie mi tego, że ktoś sprzedaje mój poradnik Smile
Szrejter, możesz liczyć na małą zniżkę przy zakupie Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - PETERILLUSION - 17-05-2015 21:28

Dla mnie tez? Big Grin


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 17-05-2015 21:31

Peter, Ty też dzielnie walczyłeś, więc też dostaniesz małą zniżkę Smile Tylko w sumie po co Ci, jak poradnik masz;p

Dodatkowo chciałbym dodać, że osobom z ilością postów mniejszą od 40 i repa poniżej 15 poradnika NIE SPRZEDAM!


@[PETERILLUSION]
@[Szrejter] :
Odezwijcie się na priv.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - szykiryki - 17-05-2015 22:33

Poradnik kupilam.
Spodziewalam sie naprawde jakiegos ostrego nielegalu, tymczasem okazalo sie calkiem znosne (okazuje sie wiec, ze jestem czlekiem bez sumienia;p).
Co wiecej, jedna z metod przerobilam juz na totalny whitehat, wiec jak sie chce to mozna Wink.

Oczywiscie moralnie brud i syf, widywalam jednak gorsze rzeczy promowane na subach. Nie radze tez promowac na leadmore, bo wiem, ze nie lubia takich praktyk, ale oczywiscie wszystko zalezy od tego jak czlowiek ugryzie temat...

Przy 7 metodzie lezka mi sie zakrecila, wiec za to Cie nie lubie.

W mojej ocenie czas potrzebny na 'odrobienie' poradnika to dzien, dwa.
Kazdy promuje jednak na wlasna odpowiedzialnosc, ale bezsprzecznie zarobic sie da Wink


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 17-05-2015 22:36

@[szykiryki] : jak pisałem punkt 7 to również się wzruszyłem, i się nie lubiłem Sad
Ale cóż Big Grin Dzięki za recenzje Smile Pozdrawiam!


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Varnity - 18-05-2015 06:33

Czy poradnik ma coś wspólnego z poniższym tekstem???

Witam. Na wstepie przepraszam za klopot ale podczas rejestracji w serwisie internetowym przez moja nieuwage moje dziecko wpisalo zly numer telefonu i SMS dotycacy rejestracji zamiast do nas zostal wyslany na Pani/Pana numer. Jesli dotarl lub dopiero dojdzie to czy jest mozliwosc odeslania mi tresci tego SMSa pod moj numer? Jezeli nie sprawi to klopotu bede bardzo wdzieczna za pomoc, z gory dziekuje. Piotrek.

Pytam ponieważ pełno takich praktyk widzę w internecie.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - banipunz - 18-05-2015 06:36

@up
Moze o takie rzeczy lepiej sie pytac na PW? Xpokerface


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 18-05-2015 06:39

(18-05-2015 06:33)Varnity napisał(a):  Czy poradnik ma coś wspólnego z poniższym tekstem???

Witam. Na wstepie przepraszam za klopot ale podczas rejestracji w serwisie internetowym przez moja nieuwage moje dziecko wpisalo zly numer telefonu i SMS dotycacy rejestracji zamiast do nas zostal wyslany na Pani/Pana numer. Jesli dotarl lub dopiero dojdzie to czy jest mozliwosc odeslania mi tresci tego SMSa pod moj numer? Jezeli nie sprawi to klopotu bede bardzo wdzieczna za pomoc, z gory dziekuje. Piotrek.

Pytam ponieważ pełno takich praktyk widzę w internecie.

Nie ma nic wspólnego z powyższym tekstem. Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - 4funsecond - 18-05-2015 15:06

Cytat:53857640:
Witaj, mogę zabrać Ci chwilkę? 15:56
Ja:
ta 15:58
53857640:
mam Twoj numer z forum zarabiam.com, nie chcesz czasami powymieniać się na płatne poradniki? mam 28 platnych i 4 nieplatne poradniki z for tj. zc, make cash i lockerz 15:59
Ja:
info poszlo do tyrkjlit 16:00
czy jakos tak
eloo
53857640:
mam listę 16:00
mogllbys skorzystac
Ja:
dobra 16:01
to podeslij od kogo jaki poradnik
53857640:
niestety juz nie aktualne hej


No proszę. Uwaga na niego Smile