Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA (/Temat-7-nisz-subsms-i-PPA-DUZA-I-LATWA-KASA-114097)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 16-05-2015 08:38

1.Nazwa przedmiotu : Nie do końca moralne, ale za to skuteczne nisze PPA i SUB!

2.Opis przedmiotu : 7 nisz za pomocą których możemy zarobić setki i tysiące złotych. Sam do niedawna na nich zarabiałem, teraz korzystam z nowych metod które są skuteczniejsze, więc postanowiłem sprzedać te z których już nie korzystam. Istnieje możliwość że natknąłeś się na kilka z nich. Moim zdaniem nisze zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Nie są to żadne hacki, cracki, filmy i tego typu bzdury. To metody dla bezwzględnych earnerów!

3.Zdjęcia : -------

4.Kontakt : Prywatna wiadomość lub temat

5.Cena : 200 PLN

6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

NIKOGO NIE ZMUSZAM I NIE ZACHECAM DO DZIALANIA W POWYZSZY SPOSOB!
ROBISZ TO NA WLASNA OPOWIEDZIALNOSC!




Żeby was bardziej zachęcić, dodam jedną z dniówek z jednego sposobu - dodam, że sposobów jest 7 Smile

[Obrazek: hmsngp.jpg]

Nazwa zakryta z oczywistych powodów.


RE: [SPRZEDAM] Nie do końca moralne, ale za to skuteczne nisze PPA i SUB! - surfer0700 - 16-05-2015 14:25

~5 stron A4, na których znajdziemy 7 nisz pozwalających na szybkie zarabianie na ppa lub subsms. Co do moralności nisz, to koło moralnego człowieka one nawet nie leżały. Jeżeli masz sumienie, to ten poradnik zdecydowanie nie jest dla Ciebie. Kiedyś zarabiałem na dwóch 'punktach' z tego poradnika, ale znacznie w milszy sposób niż jest to tutaj przedstawione. Rzeczywiście nieźle da się zarobić, ale proponuję zachować wszystkie środki ostrożności, w postaci jakichś VPNów itp. Cena poradnika wydaje się być ok, bo myślę że spokojnie jeszcze tego samego dnia można odrobić inwestycje. Nie wiem ile sztuk poradnika autor ma zamiar sprzedać, ale mam nadzieje że nie więcej niż 10, bo tutaj każda sprzedana sztuka ma wpływ na zarobek innych, chociaż z drugiej strony nisz, miejsc na reklamę i 'teoretycznych' ofiar jest naprawdę sporo. 3 z 7 nisz były mi znane. Z 2 korzystałem reszty nie testowałem ale śmiało mogę stwierdzić że jest potencjał. Administracja nie podpisuje się pod tego typu praktykami. Kupujesz i stosujesz na własną odpowiedzialność!


RE: [SPRZEDAM] Nie do końca moralne, ale za to skuteczne nisze PPA i SUB! - Tyrkijt - 16-05-2015 14:29

Dziękuję za recenzję, jutro prawdopodobnie będzie jeszcze recenzja od Poczmaila.
Pozdrawiam i zapraszam do zakupu.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - ShuQi - 16-05-2015 15:30

Napisałem na priv, zobaczymy co to będzie Wink


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 16-05-2015 15:53

@UP: Odpisałem Smile Czekam na informacje zwrotną.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Szrejter - 16-05-2015 15:58

Rezerwuje do jutra!


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - feellove - 16-05-2015 16:06

Ok, niemoralne, ale czy legalne?

Czy za promowanie w ten sposób subów nie skoncze z banem w serwisie=nie zobaczę wypłaconej kasy?
Czy promowanie w ten sposób nie pociąga za sobą konsekwencji prawnych, np. fikcyjne oferty o pracę itp.?

Jeśli jest to tylko dyskusyjne moralnie, ale legalne z pkt widzenia czysto prawnego, nie bede sie zastanawiac i wezme Wink


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - surfer0700 - 16-05-2015 16:11

@[feellove] patrząc na subsms i ppa to promowanie fake hacków czy np. spamowanie na facebooku czy oferowanie jakichś kuponów mcdonald's które nie istnieją jest nielegalne. Ale śmiało mogę stwierdzić że kilka sposobów jest po prostu niemoralnych, a kilka na pograniczu legalu, może i nawet unlegal. Zależy kto jak na co patrzy. Ciężko tak jednoznacznie stwierdzić.


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - Tyrkijt - 16-05-2015 16:13

Surfer recenzował poradnik, i również wie. Więc pozwolę sobie po prostu potwierdzić jego wypowiedź Smile


RE: 7 nisz subsms i PPA - DUŻA I ŁATWA KASA - surfer0700 - 16-05-2015 16:14

Yyyy... sory jak się wtrąciłem, myślałem że to pytanie w związku z moją recenzją Jerk