Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - milosz998 - 07-06-2015 10:47

Ok, jestem zainteresowany wstępnie, ale kilka pytań ode mnie:

1. Jaki wpływ na zarobki ma ilość osób działających tą metodą? Czy im więcej sprzedanych poradników, tym większa konkurencja?
2. Jakich dodatkowych materiałów potrzebuję? Jakiejś dodatkowej wiedzy? Może kont na fb? Fanpage?
3. Jeśli nie zainwestuję tych kilku złotych, to jest dużo mniejsza szansa ze zarobię?
4. Czy metoda może upaść z dnia na dzień? Czyli dziś kupię poradnik a jutro się okażę że jakieś forum czy portal na którym zarabiamy upadł?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - gieniek93 - 07-06-2015 11:07

1. Tak ale raczej minimalna, według mnie żeby była konkurencja to z 10 osób w jednakowym czasie musiałoby "przygotowywać" się pod zarobek co jest raczej nie możliwe.
2. Konta fb i fanpage jak najbardziej
3. Tu już niech wypowie się Branzolek
4. Nie ma takiej możliwości.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - milosz998 - 07-06-2015 12:41

No czyli kupiłbym poradnik, a okazuje się że nie mam żadnego FP i 200 zł wyrzucone w błoto. Dlatego też pytam, bo nie raz zdarzyło mi się kupić "super poradnik z super metodą" a okazuje się zę prócz poradnika trzeba mieć konkretny FP żeby zarabiać.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - fusek - 07-06-2015 13:32

(07-06-2015 12:41)milosz998 napisał(a):  No czyli kupiłbym poradnik, a okazuje się że nie mam żadnego FP i 200 zł wyrzucone w błoto. Dlatego też pytam, bo nie raz zdarzyło mi się kupić "super poradnik z super metodą" a okazuje się zę prócz poradnika trzeba mieć konkretny FP żeby zarabiać.

Przede wszystkim potrzebujesz zaplecze - jakie fanpage?? O czym
gieniek93 piszesz???

Ja mam małe zaplecze (chociaz w momencie zakupu poradniku wydawało mi się, że wystarczające) - i muszę wszystko sam budować.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - milosz998 - 07-06-2015 13:50

Czyli bez zaplecza ani rusz.

Myślałem że to jakaś super innowacyjna metoda, gdzie nie trzeba zupełnie korzystać z FB skoro za 200 zł.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - gieniek93 - 07-06-2015 13:59

większość poradników teraz opiera się na posiadaniu zaplecza jakiegokolwiek


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - mateusz2045 - 07-06-2015 13:59

Jak mówi fusek
Jestem bez zaplecza i na razie nawet zł nie zarobiłem. A samemu budować zaplecze to może potrwać baaardzo długo...


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - milosz998 - 07-06-2015 14:14

No w takim razie pozdrawiam tych którzy kupili w ciemno i dali się ze tak powiem nabrać.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 07-06-2015 15:49

O jakich wy Fanpage mówicie?
Wystarczą konta na FB. Jeśli ich nie posiadamy w poradniku jest napisana alternatywa z inwestycją.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Pitek236 - 07-06-2015 16:14

Jeśli ktoś jeszcze nie zaczął działać tą metodą, to mam propozycje Tongue Niech napisze do mnie na PW - chodzi o współpracę