Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - twnt22 - 04-06-2015 22:19

Kupiłem poradnik. Sprzedawca super, bardzo szybki kontakt, bezproblemowy. Mam nadzieję na dobry zysk Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - tadek7 - 05-06-2015 13:02

Bardzo dobry poradnik wszystko podzielone na spis treści przez co jest bardzo czytelny Podadnik merytoryczny wszystko wyjaśnione co mamy robić i gdzie, dodatkowo co bardzo mi sie spodobało jest zawarty tam wątek psychologiczny widać, ze autor rozwaza każdy niuans, aby wpadały nam $$$. Teraz mam nadzieje, ze na tym zarobie Smile Jestem zadowolony pieniądze warte zakupu.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 05-06-2015 18:36

Dziękuję Panowie za opinię. Smile Zapraszam kolejnych chętnych :>


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Kamil * PPP - 05-06-2015 23:04

Recenzja

Poradnik jest opisany tak jak każdy oczekuje czyli dokładnie, szczegółowo i Ogółem Wszystko od A do Z! Smile
Metody jak i nisze są naprawdę wspaniałe i opisane od Full Początkujących do Full Zaawansowanych!
Jest dużo zdjęć i dużo tekstu, bez problemu każdy da sobie radę nawet full laik a nawet jak by co to jest super kontakt z Branzolkiem, szybkie odpisywanie, szczegółowe odpowiedzi, kontakt na mega poziomie co potwierdzają poprzednie opinie!
Jeśli chodzi o subsms to przejrzałem CAŁE GOOGLE i nie ma tej metody opisanej Nigdzie... ! Smile
Czy to jest ZŁOTY PORADNIK SUB-SMS ? Odpowiedź: TAK! A Ci co myśleli że NIGDY NIKT NIE SPRZEDA ZŁOTY PORADNIK TO BYLI W BŁĘDZIE...! Big Grin (Szczerzę to sam tak myślałem a tu naglę WoW... Big Grin )
Jak widać są osoby jak "Branzolek" co dadzą innym możliwość zarabiania i życia non-stop jak "KRÓL"... ! Tongue Big Grin Smile impreza Heart

Cena 200zł:
Nikt się nie zawiedzie i Tylko zdziwi że można kupić takie ZŁOTE CUDO za NAPRAWDĘ GROSZE !

Poradnik oceniam Tylko i nie inaczej szczerze na maxa: 11/10 !

Poradnik kupiłem 2 dni temu, pracowałem na spokojnie od godziny 16stej do 19stej na moim zapleczu które miałem już wcześniej... Smile
Dołączam screen zarobku, nie spodziewałem się aż takiego efektu:
[Obrazek: image.jpg]

Polecam WSZYSTKIM!
Pozdrawiam! Kamil * PPP Cool



RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - saq714 - 05-06-2015 23:08

Już jest. Konkretnie.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 06-06-2015 12:27

Dziękuję za tak obszerną opinie!
Ps, jeśli dzis tez zarabiasz pochwal sie Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Majka - 06-06-2015 13:27

(05-06-2015 23:04)Kamil * PPP napisał(a):  
Recenzja

Poradnik jest opisany tak jak każdy oczekuje czyli dokładnie, szczegółowo i Ogółem Wszystko od A do Z! Smile
Metody jak i nisze są naprawdę wspaniałe i opisane od Full Początkujących do Full Zaawansowanych!
Jest dużo zdjęć i dużo tekstu, bez problemu każdy da sobie radę nawet full laik a nawet jak by co to jest super kontakt z Branzolkiem, szybkie odpisywanie, szczegółowe odpowiedzi, kontakt na mega poziomie co potwierdzają poprzednie opinie!
Jeśli chodzi o subsms to przejrzałem CAŁE GOOGLE i nie ma tej metody opisanej Nigdzie... ! Smile
Czy to jest ZŁOTY PORADNIK SUB-SMS ? Odpowiedź: TAK! A Ci co myśleli że NIGDY NIKT NIE SPRZEDA ZŁOTY PORADNIK TO BYLI W BŁĘDZIE...! Big Grin (Szczerzę to sam tak myślałem a tu naglę WoW... Big Grin )
Jak widać są osoby jak "Branzolek" co dadzą innym możliwość zarabiania i życia non-stop jak "KRÓL"... ! Tongue Big Grin Smile impreza Heart

Cena 200zł:
Nikt się nie zawiedzie i Tylko zdziwi że można kupić takie ZŁOTE CUDO za NAPRAWDĘ GROSZE !

Poradnik oceniam Tylko i nie inaczej szczerze na maxa: 11/10 !

Poradnik kupiłem 2 dni temu, pracowałem na spokojnie od godziny 16stej do 19stej na moim zapleczu które miałem już wcześniej... Smile
Dołączam screen zarobku, nie spodziewałem się aż takiego efektu:
[Obrazek: image.jpg]

Polecam WSZYSTKIM!
Pozdrawiam! Kamil * PPP Cool

Gratuluję Smile
Tylko czemu Cie w top15 na HC z wczorajszego dnia nie ma?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - autoshot38 - 06-06-2015 13:37

Niech wstawi swoja sygnaturkę Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Pitek236 - 06-06-2015 13:50

@[Majka] To chyba z 2 dni jest Big Grin


Chociaż i tak coś mi tu nie pasuje.. niby taki dobry kontakt z sprzedawcą, a ja czekam już 2 dni na odpowiedz i nic..


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - fusek - 06-06-2015 14:03

(06-06-2015 13:50)Pitek236 napisał(a):  @[Majka] To chyba z 2 dni jest Big Grin


Chociaż i tak coś mi tu nie pasuje.. niby taki dobry kontakt z sprzedawcą, a ja czekam już 2 dni na odpowiedz i nic..

Moze z jego calego udziału na hotcash?Smile

Co do poradnika to:

Bez zaplecza nie ma co do niego startować - kupiłem i otrzymałem wczoraj - zbieram zapleczę - jak zbiorę odpowiednie to wrzucę swoje statystyki.

Na tę chwilę - poradnik pewnie jest wartościowy - ale nie wart 200 zł - maks 100 zł.