Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 03-06-2015 19:40

(03-06-2015 16:45)fusek napisał(a):  Ile jeszcze sztuk zostalo? i czy wraz z kazda sprzedana sztuka ryzyko spadku zarobkow wzrasta?

@[fusek] Kilka sztuk przewiduję jeszcze w sprzedaży. Ilość nie wpływa na konkurencję :>


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - EpicBlank - 03-06-2015 20:30

Kilka osób prosiła mnie bym po zakupie poradnika wystawił krótką recenzje. Tak więc do dzieła ^^
Poradnik jest skierowany zarówno dla tych początkujących jak i tych bardziej obeznanych w temacie. Osobiście działałem dość dużo na facebooku a jednak o samym sposobie działania słyszę pierwszy raz ^^
Z czystym sumieniem mogę polecić zakup tego poradnika, myślę że 200 zł przy tym ile można z tego zarobić to grosze Smile
Sam poradnik jest głównie dla osób które mają troszkę czasu i chcą pracować, ponieważ by zacząć wyciągać jakieś poważniejsze pieniądze wpierw trzeba zainwestować swój czas ^^. Tak czy owak, jak najbardziej polecam.
Branzolek, co do samej niszy, myślę że będzie się ona utrzymywała, co nie zmienia faktu że liczba sprzedanych poradników w jakimś stopniu może zacząć wypalać nisze Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - fusek - 03-06-2015 22:31

Branzolek a to jest skierowane na jeden typ programu? Czemu wszyscy wrzucaja screeny z leadmore?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 04-06-2015 11:53

(03-06-2015 22:31)fusek napisał(a):  Branzolek a to jest skierowane na jeden typ programu? Czemu wszyscy wrzucaja screeny z leadmore?

Można wykorzystać dowolny program.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - gieniek93 - 04-06-2015 11:56

Poradnik zakupiony Smile w sumie kręciłem się w okół podobnych sposobów ale nigdy konkretnie w taki jak tu opisany, myslę, że konkurencja nie będzie miała dużego znaczenia jeśli poradnik zostanie sprzedany +/- 10 osobom. Zarobić można dużo, od jutra zaczynam pracować a po tygodniu dodam zdjęcie zarobków Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - prololex - 04-06-2015 16:16

Duża ilość fp może zwiększyć i przyśpieszyć zarobek?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - stoki - 04-06-2015 16:34

(04-06-2015 16:16)prololex napisał(a):  Duża ilość fp może zwiększyć i przyśpieszyć zarobek?

jasne że może


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Pitek236 - 04-06-2015 16:44

Też zakupiłem Poradnik, ok. 2 dni temu. Bardzo fajna metoda, myślę że jak popracuje kilka dni to potem będe ładne $$ kosic


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - saq714 - 04-06-2015 21:07

Pytanie do tych którzy kupili poradnik: jak wyglądają efekty?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - ostryy111 - 04-06-2015 21:45

Zakupiłem dzisiaj poradnik. Jak na razie tylko przeczytałem bo nie miałem czasu na działania, a co do zarobków, najpewniej po tygodniu lub dwóch dodam.. .Smile Myślę, że na poradniku można bardzo sporo zarobić, jest to zależne od nas. O niszy wiedziałem, jednak nie miałem pojęcia, że można na niej tyle wyciągnąć, ale to dobrze, życie potrafi zaskoczyć Smile Mam nadzieję, że poradnik zwróci mi się z nadwyżką Smile