Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - melkao - 02-07-2015 22:02

Dajcie numery kont to wam wszystkim oddam


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - fusek - 02-07-2015 22:05

(02-07-2015 22:02)melkao napisał(a):  Dajcie numery kont to wam wszystkim oddam
A paypal moze byc? Nawet jak poradnik jest gownoany to nie zdradza sie niszy przez szacunek do osob kotore go rowniez zakupily.

A autor tematu to niey miglanc. Wczezniej sprzedawal skrypt co oznacza znajomych w poscie na face. Teraz juz wiem ze to samo jest w strefie. Czemu takim walkami nikt sie nie interesuje, malo tego - tacy ludzie otrzymuja pozytywne recenzje tematow.


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - melkao - 02-07-2015 22:07

Niszy? beka te nisze zna pół forum bo to informacje zawrte za darmo na tym forum


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - szykiryki - 02-07-2015 22:33

Melkao, jak to jest byc takim przegrywem zyciowym?
Jak Cie nie 'rzna' na apkach, to teraz na poradnikach. ;/

Wez sie za robote, bazujac na wiedzy, ktorej, jak sam przyznales , jest mnostwo za darmo na forum.

Ja sposobu nie znalam, ani skryptu, ale nie jestem jak zaznaczyl poczmail wyjadaczem fejsowym...


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Pmxq - 02-07-2015 22:45

@[Melkao], fajnie ze wyjawiles nisze za ktora inni zaplacili 200zł, a niektórzy jeszcze więcej, ale tak się nie bedziemy bawic Wink czekam na zwrot kasy, na pw masz moj nr konta.


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - EpicBlank - 02-07-2015 23:20

Melkao, po części się z tobą zgadzam, aczkolwiek zdradzanie niszy jest co najmniej chamskie, chociażby dla tych którzy już poradnik kupili.
Smile


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Pmxq - 02-07-2015 23:30

Jak wyżej pisałem, odezwałem się na pw do użytkownika Melkao, nie liczyłem kompletnie na zwrot kasy bo już zdążyłem wcześniej zaobserwować, co gość sobą reprezentuję ale napisałem i otrzymałem wymowną odpowiedź:

[Obrazek: hehpng_waxxhae.png]

trzeba tępić takich idiotów z forum Wink ludzie zapłacili sporo kasy bo potem taki za przeproszeniem pajac wyjawił niszę Smile

Mam nadzieję że Cię spotka szybki ban kolego, tym bardziej, że ubiegałeś się o bana dla użytkownika Adiros, który niby sprzedał Ci trefny kontakt do gościa który sprzedaje apki, Adiros dostał bana, mimo to mam z nim kontakt, wielokrotnie dokonywałem z nim transakcji i wiem doskonale jak wyglądała sytuacja, cała wina leży po Twojej stronie kolego, niewinny użytkownik został zbanowany a ten chwast grasuje po forum.. no cóż, nic na to nie poradze, pozdro Wink


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - ziolo1945 - 02-07-2015 23:34

Chyba nie myśleliście, że każdemu odda po 200 zł... Bez przesady. Frustrat i tyle, przegiął.


RE: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - selfie - 02-07-2015 23:42

@[Melkao] Nie żebym chciał być nadgorliwcem ale Wink

Cytat:2.Użytkownik zamieszczający na forum linki do plików( w szczególności do filmów,plików muzycznych) informacje o źródle pliku, treści stanowiące dobra osób trzecich[...] oświadcza, że ma prawo do rozpowszechniania takich plików od autora [...]

Użytkownik który nie stosuje się do ustępu drugiego tego paragrafu, może narazić się na odpowiedzialność karną, jak i interwencję Administracji w postaci zablokowania konta.

Link do regulaminu


Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Coristo - 03-07-2015 00:18

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.