Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Branzolek - 16-05-2015 01:30

Sprzedaż zakończona.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - poczmail - 19-05-2015 17:59

Poradnik opisany w sposób treściwy, choć chwilami nie najzgrabniejszym językiem, to myślę, że nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem sedna metody. Sposób autora opiera się tylko i wyłączenia na Facebooku i uprzedzam, że do osiągnięcia pierwszych zysków musi minąć odpowiedni okres czasu (krótszy – dłuższy? Zależy od naszych nakładów pracy). Mimo to zyski wydają się być zadowalające, co poniekąd potwierdzają screeny z zarobkami autora – poradnik z pewnością wart zainteresowania, choć zaawansowani użytkownicy bądź też fejsbukowi wyjadacze pewnie mieli do czynienia z tą, bądź zbliżoną formą ‘kolekcjonowania’ leadów. Ponadto warta zaznaczenia jest czasochłonność poradnika – zarabiamy tylko wtedy, gdy aktywnie pracujemy, nie ma mowy o budowie po jakimś czasie tzw. autopilota. Osobom, które dysponują dużym zapleczem w postaci kont, fanpage, czy grup będzie o wiele łatwiej rozpocząć generować zyski, tych startujących od zera wiadomo, czeka większy wysiłek, bądź też nakład pieniężny na zbudowanie takowych zasobów.



RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - feellove - 19-05-2015 18:28

Dobrze, ze poczekałem na temat, bo cena atrakcyjniejsza Tongue

Czyli czeka nas jeszcze (oprócz poradnika) inwestycja w konta fb, fanpage i grupy? Dobrze zrozumialem?

Wrzucisz jakiś baner zarobków z LM, bo widzialem w galerii, ze w tym serwisie zarabiasz?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - rozekrr - 19-05-2015 18:36

To ja może zapytam inaczej:
- dysponuję czasem 5-7 h dziennie
- zaczynam od zera (bez grup, kont etc.)

Jakie dniówki/tygodniówki orientacyjnie mogę w takim czasie wyciągać?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - xTKSD - 19-05-2015 18:41

Właśnie-to jak to z tym zapleczem wygląda??

Da się wystartować bez niczego, ale czeka nas budowa wszystkiego? Smile

Edit. Długo jeszcze nisza pociągnie? Big Grin


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 19-05-2015 18:43

pragnę coś powiedzieć:
Wstawiłem temat który czekał na zaakceptowanie, cena wynosiła 50/70 PLN.
W między czasie uruchomiłem maszynę bo miałem wszystko pod nią przygotowane efekt był zaskakujący bo weszło 160 leadów czyli ponad 900 PLN. Screen niżej:
[Obrazek: A6w7CVb.jpg]

Napisałem w tym czasie do poczmaila o dokonanie zmian w temacie tj opis,cena teraz wchodzą na forum a tu poradnik za 70 zł Big Grin
Stąd te pomyłki. Również prosze poczmaila o potwierdzenie tego że domagałem się zmian.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - rozekrr - 19-05-2015 18:52

(19-05-2015 18:48)Majka napisał(a):  
(19-05-2015 18:47)rozekrr napisał(a):  @[poczmail] jak się do tego odnosisz, podobno po rozmowie z autorem tematu pomyłka z ceną wyszła z Twojej strony, prawda?
Ja osobiście już podziękuję, byłem zainteresowany ale nie takim bajerem, że cena 50 zł a raptownie wzrasta 2 krotnie Smile

3 krotnie
Niech będzie Smile Czekamy na notkę poczmaila dlaczego tak wyszło.

// cena rośnie z każdą minutą ze 150 już 200 zł Big Grin Chyba najlepszy temat sprzedażowy Smile

Bez odbioru.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - poczmail - 19-05-2015 18:54

Pierwotna cena wynosiła 50 zł, jednak autor powiadomił mnie wczoraj, że na podstawie przeprowadzonych testów podnosi cenę. Jest to jego decyzja i mogę jedynie potwierdzić, że nie ma ona związku z pojawieniem się mojej recenzji, bo była planowana już wcześniej.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 19-05-2015 18:54

Zrobił się sajgon a nie temat bo całość miała być edytowana.
Podsumuję:
Pierwotnie cena wynosiła 50/70 zł
Informowałem poczmaila o zmianach jednak nie miałem możliwosći edycji.
Cena 200 zł wzięła się z tego względu że dwie sztuki po 150 już poszły.
Zbędne komentarze zostały zgłoszone.
Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu tutaj lub na pw Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - broofie - 19-05-2015 19:21

Na jaki okres czasu przewidujesz żywotność niszy? Ilość sprzedanych sztuk wpływa na rynek?