Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Apki do zarabiania na androida - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Apki do zarabiania na androida (/Temat-Apki-do-zarabiania-na-androida-114084)

Strony: 1 2


Apki do zarabiania na androida - Zaperr44 - 15-05-2015 20:45

Jakie polecacie apk oprócz Cash Pirate,MintCoins na których można parę groszy zarobić?


RE: Apki do zarabiania na androida - Pasza dla konia - 15-05-2015 20:49

Whaff , app redeem (chyba tak nazywa się). Najlepiej wpisz w google play make cash lub coś w ten deseń i znajdziesz . Jeżeli chcesz wiedzieć czy wypłaca , sprawdź komentarze Smile


RE: Apki do zarabiania na androida - Zaperr44 - 15-05-2015 20:52

(15-05-2015 20:49)Pasza dla konia napisał(a):  Whaff , app redeem (chyba tak nazywa się). Najlepiej wpisz w google play make cash lub coś w ten deseń i znajdziesz . Jeżeli chcesz wiedzieć czy wypłaca , sprawdź komentarze Smile

Whaff też próbowałem słyszałem że jak się bedzie robiło oferty na nim to potem na pirate nic nie będzie to prawda?


RE: Apki do zarabiania na androida - Pasza dla konia - 15-05-2015 20:56

(15-05-2015 20:52)Zaperr44 napisał(a):  
(15-05-2015 20:49)Pasza dla konia napisał(a):  Whaff , app redeem (chyba tak nazywa się). Najlepiej wpisz w google play make cash lub coś w ten deseń i znajdziesz . Jeżeli chcesz wiedzieć czy wypłaca , sprawdź komentarze Smile

Whaff też próbowałem słyszałem że jak się bedzie robiło oferty na nim to potem na pirate nic nie będzie to prawda?

Także mi się to obiło o uszy . Ogólnie w whaff bez vpn ciężko jest dobić do wypłaty.


RE: Apki do zarabiania na androida - Zaperr44 - 15-05-2015 21:01

(15-05-2015 20:56)Pasza dla konia napisał(a):  
(15-05-2015 20:52)Zaperr44 napisał(a):  
(15-05-2015 20:49)Pasza dla konia napisał(a):  Whaff , app redeem (chyba tak nazywa się). Najlepiej wpisz w google play make cash lub coś w ten deseń i znajdziesz . Jeżeli chcesz wiedzieć czy wypłaca , sprawdź komentarze Smile

Whaff też próbowałem słyszałem że jak się bedzie robiło oferty na nim to potem na pirate nic nie będzie to prawda?

Także mi się to obiło o uszy . Ogólnie w whaff bez vpn ciężko jest dobić do wypłaty.

A można go używać czy ban za to jest?


RE: Apki do zarabiania na androida - aixen - 16-05-2015 10:56

Za używanie VPN jest ban na WHAFF, ale swoją drogą polecam udało mi się 1x wypłacić z tej aplikacji pieniądze 10$. Swoją drogą bardzo dobry kontakt z osobami stojącymi za WHAFF.


RE: Apki do zarabiania na androida - patryk6176 - 16-05-2015 11:07

Zapper mam do cb pytanie kiedy ostatni raz dostales wyplate z mintcoins??


RE: Apki do zarabiania na androida - Zaperr44 - 16-05-2015 16:15

(16-05-2015 11:07)patryk6176 napisał(a):  Zapper mam do cb pytanie kiedy ostatni raz dostales wyplate z mintcoins??

W ogóle nie dostałem nie dobiłem do minimalnej.


RE: Apki do zarabiania na androida - kamilg49 - 16-05-2015 19:16

Polecam TakeTask, jest to aplikacja w której robisz zadania i jestes agentem. Zadania sa bardzo różne i różnie wyceniane, przykladowe zadania to wykonywanie zdjec np batonow w sklepach. Zadania sa różne zależne od miasta. Plusem jest to ze kazda kwote mozna wyplacic na paypala, ja obecnie wyplacilem 140 zł. Wykonujac zadania zdobywa sie doswiadczenie, im.wiecej mamy tym wiekszy obaszar zadan oraz bardziej platne.

Przy rejestracji zachecam do podania agenta polecajacego, bedziecie mieli zadania na poczatek: Ernie

Zachecam również do polubienia FP na
Facebooku poniewaz mozna tam sledzic wpisy zadan.


RE: Apki do zarabiania na androida - tronjheim - 17-05-2015 19:59

Polecam PerkTV. Aplikacja może działać 24/7. W kółko włączane są reklamy.