Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) (/Temat-Poradnik-Nisza-SUB-SMS-DLA-POCZATKUJACYCH-114071)

Strony: 1 2


[Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - Mercz - 15-05-2015 15:45

1. Dokładna nazwa przedmiotu sprzedaży: Poradnik, który dotyczy zarabiania na programach partnerskich SUB SMS (Osobiście korzystam z HotCash do tego sposobu)
2. Opis: Poradnik przedstawia, jak zarabiać na programach partnerskich w tym przypadku SUB SMS około 50zł dziennie. W moim przypadku było to ok. 1000zł / miesiąc przy małym wkładzie pracy. Działamy na portalu Facebook, nie jest to spamowanie po grupach i proszę nie zgadywać nic na ten temat. Wink Sposób dla nowicjuszy, ponieważ nie są to duże zarobki. Oczywiście każdy z niego może korzystać, również jako dodatkowy zarobek. PRZY TYM SPOSOBIE KONTA FB PRAKTYCZNIE NIGDY NIE ZGINĄ! METODA PRAKTYCZNIE NIGDY NIE "ZGINIE"! W razie problemów zawsze służę pomocą.
3. Zdjęcia/Screeny : [Obrazek: 62738502928284734197.png]
4. Cena: 35zł - 3 sztuki, reszta 40zł
5. Kontakt: Priv

Napisałem już w sprawie recenzji.


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - nitram - 17-05-2015 20:32

RECENZJA
Seria poradników nisz 1-2 strony trwa, oto kolejny poradnik zawierający treści ogólno-dostępne za darmo na tym forum zebrane w pigułce. Skierowany głównie dla nowych początkujących. Jak dla mnie przedstawione trochę zbyt chaotycznie, autor obiecał że pojawią się screeny być może to trochę rozjaśni co i jak. Ja jakoś sobie poradziłem ale laik może mieć trudności w przyswojeniu treści i sposobu działania. Nie jest to spam na fb w czystej postaci jednak z wykorzystaniem fb, zarobki zależne od nakładu pracy. Sprawdzając sposób coś tam wpadło, więc sposobem przedstawionym przez autora można coś sobie dorobić, poradnik spokojnie powinniśmy odpracować ale trzeba się przyłożyć do pracy. Moim zdaniem cena za wysoka, brak informacji o pomocy oferowanej przez autora nie wiem czy taką oferuje a także brak informacji Zysk-albo zwrot pieniędzy.
Brakuje też potwierdzenia w postaci screenów z zarobków.



RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - PETERILLUSION - 17-05-2015 20:52

Czy fp przydadza sie do zarobku ta metoda?


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - Mercz - 17-05-2015 21:06

Screeny podeśle najpewniej jutro. FP to zależy. Gotowy FP jest zbędny. Pomoc jak najbardziej oferuje, gdyby były jakieś problemy.
Cena nieco poprawiona.


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - Mercz - 18-05-2015 20:18

Poradnik wzbogacony o screen z dowodem zarobków na HC.


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - rozekrr - 18-05-2015 20:22

Screen z zarobków bardziej przydał by się w temacie a nie w poradniku Wink


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - Pink134lol - 18-05-2015 21:38

Otóż to, wiarygodność ma być przed transakcją, a nie po.


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - DawidMoney - 25-05-2015 23:32

Zgadzam się z rozmówcą wyżejSmile


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - Mercz - 26-05-2015 16:37

Proszę.

[Obrazek: 62738502928284734197.png]
Serwis HC

Sprzedaje jeszcze 3sztuki. promocyjne sprzedane.
na PW dostaje wiadomości, czy to spam po grupach i tu odpowiadam po raz drugi i ostatni - nie, nie jest to spam po grupach. Ani spam po znajomych.
Cena uległa zmianie. aktualna, to 40zł.


RE: [Poradnik/Nisza] SUB SMS (DLA POCZĄTKUJĄCYCH!) - Voldir - 27-05-2015 16:53

Poradnik zakupiłem z czystej ciekawości, jak to początkujący mogą dziś zacząć zarabiać Kiedyś takich metod niestety się nie znało, a dziś to idealny start dla początkujących. Poradnik zawiera bardzo podstawowy sposób zarobku na FB. Faktycznie nie jest to żaden spam po grupach. Konto rzeczywiście jest wieczne przy tej metodzie. Kiedyś zarabiałem tym sposobem i dzięki poradnikowi, wrócę do tego sposobu i wykorzystam go jako dodatek do Mojego wynagrodzenia z eforsy z własnej www. Dzięki screenowi zawartemu w poradniku oraz tutaj na forum, dostałem jakiegoś kopa, żeby powrócić do tej metody zarobku. Wszystko ładnie opisane i wytłumaczone krok po kroku. Dla kogoś doświadczonego faktycznie się nie nada, ale nie żałuję 40 zł, bo ten poradnik przypomniał mi o fajnej metodzie, która kiedyś była Moim podstawowym źródłem dochodu na subach. Dzięki za udaną transakcję i znakomity kontakt Smile