Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobkowa strona ProSystemy.pl Okazja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarobkowa strona ProSystemy.pl Okazja ! (/Temat-Zarobkowa-strona-ProSystemy-pl-Okazja-114057)



Zarobkowa strona ProSystemy.pl Okazja ! - eisxd - 15-05-2015 09:36

1.Nazwa przedmiotu : Zarobkowa strona: http://www.ProSystemy.pl
2.Opis przedmiotu : Mam do sprzedania zarobkową stronę, przystosowan pod program parnerski bet-at-home. Aby czerpać zyski wystarczy tylko zamienić linki partnerskie. W cenie domena oraz hosting oplacony do października tego roku, możliwość przedlużenia na kolejny rok lub przeniesienia na własny. Strona była głównie reklamowana poprzez spam w grupach fb, ponieważ nie miałem zbyt wielu środków na promocję, mimo to strona zarabia 200-300 zł miesięcznie. Poniżej wypłata z ostatniego miesiąca. Strona od początku swojego istnienia wygenerowała ponad 600 kliknięć w link parnerski oraz 23 rejestracje. Jednak zaznaczam, że nie zainwestowałem w reklamę ani złotówki. Sprzedaje bardzo tanio, pilnie potrzebuję gotówki. Samo wykonanie strony kosztowało mnie 300 zł. Jednak pieniążki się zwróciły Smile
[b]3.Zdjęcia : [img][Obrazek: 02754118865887164043.png][/img]
[b]4.Kontakt : pw

5.Cena : 140 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp, przelew


RE: Zarobkowa strona ProSystemy.pl Okazja ! - fifal23 - 15-05-2015 14:08

Aktualne?


Zarobkowa strona ProSystemy.pl Okazja ! - Klin - 27-06-2015 18:24

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.