Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! (/Temat-Konkurs-4Lead-pl-pierwszy-oficjalny-114044)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - Kryspin - 16-05-2015 18:10

głos oddany na 11 Smile i nie kupiony Huh


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - rekki - 16-05-2015 19:52

(16-05-2015 17:33)misterzelek napisał(a):  Rekki nie było mnie dziś gdy 4lead dodało posta gdyż nie miałem internetu temat zamknięty już Smile
ty uczciwie też nie nabijałeś pozdrawiam

Co nie zmienia faktu, że zostały dodane 3 głosy po wprowadzeniu zakazu kupna głosów, więc powinny zostać anulowane. Po za tym, jeśli za nie zapłaciłeś, to zostały kupione PO zakazie, bo i płatność była wykonana już po wydaniu zakazu przez organizatora.

Pozdrawiam Wink


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - misterzelek - 17-05-2015 07:02

Nie jestem no lifem na tym forum jak ty, kase za towar musiałem wysłać

Czlowieku to jest tylko zabawa! Robie ci konkurencje to twoim tokiem myslenia jak mnie wyeliminujesz to bedziesz już spokojny . TO TYLKO ZABAWA A NIE KONKURENCJA NA ŚMIERĆ I ŻYCIE

ps Mojego tematu juz nie ma a deoripa TEMATY dalej są i ty akurat tylko do mnie się przyczepiłeś


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - ostry2ostry - 17-05-2015 12:00

hmmmm....


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - kizunka78 - 17-05-2015 12:03

" mistrzelek " mowisz ze to nie rywalizacja na smierc i zycie? To co Ty robisz? Kupujesz glosy placisz za glosy ? Az tak upadles nisko ? Uważałam ze kazdy ma swój rozum i odda głos uczciwie na to co mu sie spodoba , że nie bedzie zadnego kupowania glsów i rywalizacji . Niektórzy nie dorośli do pewnych spraw tylko nad tym ubolewac. Szkoda ze 4lead.pl nic nadal z tym nie zrobil. Bo to nie uczciwe do innych uczestników konkursu którzy postarali się dali coś fajnego z usmiechem bo na tym to mialo polegac prawda? Cos pomyslowego cos innego i najciekawszy pomysl mial wygrac a kto wygrywa? Oszusci którzy kupują glosy .. Szkoda mi tylko uczestników którzy w konkursie zagrali Fer... Przykre . Ja napewno nie oddalam glosa na oszusta który kupuje glosy by wygrac tylko na prace ktora na to zasluguje ... Tyle w tym temacie.


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - 4lead Support - 17-05-2015 13:54

W związku z nieuczciwymi zagraniami niektórych uczestników konkursu postanowiliśmy, że zwycięzców konkursu wyłoni administracja 4Lead.pl

Kupowanie głosów, które miało miejsce nie jest zgodne z duchem konkursu i nie możemy mu zaradzić w inny sposób niż poprzez wyłonienie zwycięzcy przez organizatorów.
Przepraszamy, za zmienianie reguł w trakcie zabawy ale jak widać ta decyzja była konieczna.

I bez obaw, administracja nie jest i nigdy nie będzie przekupiona Smile


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - rekki - 17-05-2015 14:04

@[4lead Support] W takim razie kiedy poznamy werdykt? Tongue

@[misterzelek] Bo Tobie doszły głosy, a jemu nie. Zabawa? Właśnie moje posty są dlatego, że to miała być zabawa, ale przez zachowanie Twoje oraz DeoRIP'a ta zabawa skończyła się o 5 dni za wcześnie Wink

Ja jestem no-life? To zerknij na to:
[Obrazek: d60e7b2122b52249.png]

[Obrazek: 5fbb475069cadf82.png]

Jesteś na forum krócej ode mnie, a masz 2x więcej spędzonego czasu na forum Wink To że nie masz nic ciekawego do napisania i masz mniej postów nie oznacza, że jestem no-life Wink


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - misterzelek - 17-05-2015 14:07

werdykt jest 22 maja Smile


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - wojtek113 - 17-05-2015 14:18

I po problemie Lol Miejmy nadzieję, że kolejny konkurs już będzie fair play Wink


RE: Konkurs 4Lead.pl - pierwszy, oficjalny! - rekki - 17-05-2015 14:19

(17-05-2015 14:07)misterzelek napisał(a):  werdykt jest 22 maja Smile

Skoro zmieniły się zasady konkursu, to werdykt może zostać wydany wcześniej. Organizator zna prace konkursowe, więc może zdecydować przed 22 maja Wink