Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: Thisbox Odpowiedzi (Zadania) (/Forum-Thisbox-Odpowiedzi-Zadania-106)
+----- Wątek: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent (/Temat-Odpowiedzi-ThisBox-Wyrazy-matematyka-muzyka-poetyka-sa-wyrazami-obcymi-i-akcent-11401)



[Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - kreatywny - 05-08-2010 10:09

Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent w ich wymowie nie jest typowy dla języka polskiego. Na którą sylabę od końca przypada akcent w tych wyrazach?

Odp:
-Na pierwsza


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - Duch - 05-08-2010 10:30

odpowiedź poprawna, wielkie dzięki i wielki PLUS +


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - kropka59 - 05-08-2010 11:52

wszystko ok +


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - Parada - 05-08-2010 15:10

A mi coś nie zaliczyło, dałem "Na pierwsza" na 100 %, ale trudno... Moje pierwsze żle zrobione zadanie na ThisBoxie Tongue


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - Bolt - 05-08-2010 15:27

Mi też nie zaliczyło :/


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - kreatywny - 05-08-2010 15:36

no chłopaki.. to nie moja wina albo źle zaznaczanie odpowiedzi albo jest jakiś błąd ja sam zaznaczyłem na pierwszą i zaliczyło z resztą jeśli macie o tym jakiekolwiek pojęcie to sami wiecie że na pierwsza sylebę Big Grin nie moja wina


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - MotorniczyTramwaju - 05-08-2010 16:24

Albo bug albo znowu dali że 2 odpowiedzi różne. Sad No cóż, przepadło...


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - Kalis - 05-08-2010 16:44

mi nie zaliczyło


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - damianowrz - 05-08-2010 18:04

mi rowniez


RE: [Odpowiedzi ThisBox] Wyrazy: matematyka, muzyka, poetyka są wyrazami obcymi i akcent - lop16 - 05-08-2010 21:56

lol źle