Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie (/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - sasiad - 27-10-2016 10:04

Jasne. Pewnie masz rację, że to by się wydało Smile
Tym samym trochę zaburzyłeś mój tok myślenia odnośnie zarabiania w m2m. Na FB czy grupach zarobkowych można znaleźć ludzi, którzy w przeciągu kilku miesięcy zarobili po kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy złotych. Myślałem, że właśnie taki sposobem+ z grupą poleconych, którzy robili to samo.
A tu zonk.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - twardy - 27-10-2016 10:17

Gdzies na forum byl temat o jednym biznesmanie z facebooka wlasnie o m2m. Koles obiecywal sposob za tysiace w zamian za zalozenie x kont/lokat/pozyczek z jego linka.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - adrian018 - 27-10-2016 11:50

(27-10-2016 10:17)twardy napisał(a):  Gdzies na forum byl temat o jednym biznesmanie z facebooka wlasnie o m2m. Koles obiecywal sposob za tysiace w zamian za zalozenie x kont/lokat/pozyczek z jego linka.

Jest takich kilku na facebooku, sam zauważyłem jak się zainteresowałem m2m, gość chce żeby założyć 5 kont z jego linka, a za to dostajesz niby pełny poradnik jak zarobić ok 1-2tyś samodzielnie heh Big Grin
mi to też wygląda na naciąganie trochę że aż tyle kont każe na siebie zakładać, bo jak np komuś połowe pożyczek odrzucą, a prawie wszystkie możliwe konta założy z jego linków to zysku z tego nie będzie miał zbyt wielkiego, a zresztą sami pewnie wiecie jakie jest nastawienie naszego społeczeństwa do zakładania darmowych kont bankowych lub brania chwiłowek na 0%... Big Grin


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 27-10-2016 19:05

Akurat tej metody i sposobu działania w ten sposób jest mnóstwo w internecie (a szczególności FB). #adrian018 słusznie zauważył, że decydując się na taki krok jak założenie kont z jego linków automatycznie zamykamy możliwość skorzystania z własnych linków później. Wówczas aby 'odrobić' należy działać podobnie jak osoba, która nas wciągnęła w założenie kont. Poradnik z tego tematu różni się tym, że od razu masz szansę założyć konta na siebie i zgarnąć jak najwięcej.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - 8gruzin8 - 27-10-2016 20:01

Ach te poradniki.
Jeszcze autor nazywa się Pan Inwestor facepalm
Jakby to powiedział pewien starszy Pan, którego znam i który ciężką pracą dorobił się całkiem przyzwoicie:
"Tak to my niemieckiej gospodarki nie dogonimy!"
facepalm


[DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Admin - 01-11-2016 09:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.