Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie (/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - annmedia - 20-08-2016 11:30

Ja swego też zrobiłem podobną głupotę, z tym że mi przyznali pożyczki w 80% firmach. Jaki finał? Co prawda wpadło kilka groszy jednorazowo, ale od kilku dobrych miesięcy bombarduja listownie i telefonicznie ze swoimi super promocjami. Wykonałem już nawet kilka telefonów by usunąć konto i zawsze to samo: proszę mailowo poprosić o usunięcie konto. Oczywiście maile ignorowane. Ale po kilku dobrych miesiącach poznałem ten rynek i z kilkoma firmami sobie poradziłem zarabiając jeszcze na tym.. Po czasie godzili się na usuwanie kontBig Grin na wszystko jest metoda.

Jak już ktoś mimo wszystko będzie zainteresowany takim zarobkiem odkryłem niezla metodę jak na nich zarobić nieźle, nawet kilka słów. Ale to już na PW.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - milosz998 - 20-08-2016 11:31

Może i figuruję. Mam kilka mandatów nie spłaconych, tylko dlaczego przykładowo Vivus daje mi 800 zł, ktoś tam 300, a jakies gówno alfakredyt nie?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - donmateo16 - 20-08-2016 12:01

(20-08-2016 11:30)annmedia napisał(a):  Ja swego też zrobiłem podobną głupotę, z tym że mi przyznali pożyczki w 80% firmach. Jaki finał? Co prawda wpadło kilka groszy jednorazowo, ale od kilku dobrych miesięcy bombarduja listownie i telefonicznie ze swoimi super promocjami. Wykonałem już nawet kilka telefonów by usunąć konto i zawsze to samo: proszę mailowo poprosić o usunięcie konto. Oczywiście maile ignorowane. Ale po kilku dobrych miesiącach poznałem ten rynek i z kilkoma firmami sobie poradziłem zarabiając jeszcze na tym.. Po czasie godzili się na usuwanie kontBig Grin na wszystko jest metoda.

Jak już ktoś mimo wszystko będzie zainteresowany takim zarobkiem odkryłem niezla metodę jak na nich zarobić nieźle, nawet kilka słów. Ale to już na PW.

napisz mi na pw ocb, bo masz zapchaną skrzynkę


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 20-08-2016 13:44

(20-08-2016 11:07)donmateo16 napisał(a):  Również nie polecam. Zarabiam 2000zł miesięcznie. Mam umowę o pracę. Chciałem wziąć najniższą pożyczkę, czyli 100zł i każdy wniosek odrzucony. Zwykłe oszustwo i wyłudzanie danych.

Wg mnie jesteś na czarnych lista typu KRD, bo prawie niemożliwe jest NIE OTRZYMANIE pożyczki kiedy masz stałe dochody.

(20-08-2016 11:30)annmedia napisał(a):  Ja swego też zrobiłem podobną głupotę, z tym że mi przyznali pożyczki w 80% firmach. Jaki finał? Co prawda wpadło kilka groszy jednorazowo, ale od kilku dobrych miesięcy bombarduja listownie i telefonicznie ze swoimi super promocjami. Wykonałem już nawet kilka telefonów by usunąć konto i zawsze to samo: proszę mailowo poprosić o usunięcie konto. Oczywiście maile ignorowane. Ale po kilku dobrych miesiącach poznałem ten rynek i z kilkoma firmami sobie poradziłem zarabiając jeszcze na tym.. Po czasie godzili się na usuwanie kontBig Grin na wszystko jest metoda.

Jak już ktoś mimo wszystko będzie zainteresowany takim zarobkiem odkryłem niezla metodę jak na nich zarobić nieźle, nawet kilka słów. Ale to już na PW.

Dlatego też podałem we wpisie informację aby specjalnie pod ten cel mieć nowy numer telefonu. Inaczej będziemy bombardowani wiadomościami ;-) Wszystko jest opisane ;-)

(20-08-2016 11:31)milosz998 napisał(a):  Może i figuruję. Mam kilka mandatów nie spłaconych, tylko dlaczego przykładowo Vivus daje mi 800 zł, ktoś tam 300, a jakies gówno alfakredyt nie?
I tutaj masz swoją odpowiedź. Kto pożyczy osobie, która nie płaci mandatów czy innych rachunków. Po prostu figurujesz w jakiejś bazie dłużników a większość tego typu firm pożyczkowych sprawdza bazy przed podjęciem decyzji o udzieleniu pożyczki.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - donmateo16 - 20-08-2016 14:13

Cytat: Wg mnie jesteś na czarnych lista typu KRD, bo prawie niemożliwe jest NIE OTRZYMANIE pożyczki kiedy masz stałe dochody.

nigdy nie brałem żadnych pożyczek, nie zalegałem z płatnościami itp. więc niby jak mogę być w krd ???


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 20-08-2016 17:15

(20-08-2016 14:13)donmateo16 napisał(a):  
Cytat: Wg mnie jesteś na czarnych lista typu KRD, bo prawie niemożliwe jest NIE OTRZYMANIE pożyczki kiedy masz stałe dochody.

nigdy nie brałem żadnych pożyczek, nie zalegałem z płatnościami itp. więc niby jak mogę być w krd ???

Zgadywałem. Ciężko powiedzieć co w Twoim przypadku nie zadziałało. Osoby z zarobkami 1300 PLN na rękę korzystały ze sposobu i nie było najmniejszego problemu. Jakie było uzasadnienie odmowy udzielenia pożyczki?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - donmateo16 - 20-08-2016 19:42

Żadne, Dostałem odpowiedź, że nie udzielają informacji dlaczego wniosek został odrzucony


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - milosz998 - 21-08-2016 22:07

Tak samo dostałem taką odpowiedź.



Vivus nie sprawdza, a jakieś gunwo typu alfakredyt sprawdza? Wątpię.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - stoki - 22-08-2016 10:23

(21-08-2016 22:07)milosz998 napisał(a):  Tak samo dostałem taką odpowiedź.



Vivus nie sprawdza, a jakieś gunwo typu alfakredyt sprawdza? Wątpię.
vivus i inni wieksi gracze na rynku sprawdzaja krd. mam konto w krd i za kazdym razem jak mnie ktos sprawdza dostaje o tym powiadomienie. to ze maja na stronach napisane ze nie prawdzaja bikow to fikcja.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - war43 - 01-09-2016 13:15

Co jeśli ktoś wejdzie z mojego linku, a następnie po tygodniu założy konto w danym banku?
Zostaną cookies i dostanę leada, czy nie?