Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie (/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - SkagGully - 08-03-2016 19:46

"W programie obowiązuje zakaz wysyłania wniosków w imieniu Klienta"

To znaczy że nie mogę wziąć pożyczki sam na siebie?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - nitram - 08-03-2016 19:50

Nie możesz wysłać wniosku w imieniu np Twojego brata znajomego itp.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 08-03-2016 20:03

#SkagGully na siebie jak najbardziej możesz (w końcu będziesz klientem). Na tym to właśnie polega, że bierzesz wg poradnika pożyczki i zakładasz konta na swoje dane.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - SkagGully - 10-03-2016 16:32

1. Wczoraj wziąłem jedną pożyczkę na próbę, ale w zakładce "Statystyki -> zdarzenia" nie ma żadnych informacji o złożonych wnioskach - to normalne?

2. Czy w niektórych serwisach jest taka opcja, żeby za każdą KOLEJNĄ wziętą pożyczkę otrzymywać wynagrodzenie? Chodzi mi o to, żeby w kółko brać pożyczkę w jakimś serwisie i za każdą otrzymywać kasę.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 10-03-2016 16:55

Ad 1. Brałeś w SystemPartnerski? Po zaciągnięciu pożyczki powinno być odnotowane, że złożyłeś wniosek. Moje pytanie brzmi - czy wyczyściłeś historię, ciasteczka i inne dane przeglądarki zanim wszedłeś przez swój link polecający? Wygląda mi na to, że nie i pewnie nie masz ze swojego polecenia :-( Pisałem o tym na czerwono w pierwszym poście aby tego pilnować. Alternatywą może być używanie przeglądarki w trybie incognito (ale nie testowałem tego na własnej skórze).

Ad 2. Nie ma takiej możliwości. Byłoby to nierentowne dla pożyczkodawców.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - SkagGully - 10-03-2016 20:15

1. Czyli co, najlepiej by było sobie skopiować do notatnika taki link, wyczyścić cookies i dopiero wtedy wkleić link i wypełnić wniosek?
2. Czy jeśli zrobię wszystko jak trzeba i teraz wezmę drugą pożyczkę od tej firmy to jest szansa że tym razem mi zaliczy? Czy to już jest stracone?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 18-03-2016 07:31

(10-03-2016 20:15)SkagGully napisał(a):  1. Czyli co, najlepiej by było sobie skopiować do notatnika taki link, wyczyścić cookies i dopiero wtedy wkleić link i wypełnić wniosek?
2. Czy jeśli zrobię wszystko jak trzeba i teraz wezmę drugą pożyczkę od tej firmy to jest szansa że tym razem mi zaliczy? Czy to już jest stracone?

Ad 1. Czyszczenie cookies i historii (a najlepiej wszystkiego w przeglądarce) to podstawa. Są dwa wyjścia:
- jeśli nie chcesz tracić historii w przeglądarce to instalujesz inną, która będzie tylko do celu składania wniosków i tam czyścisz
- używasz trybu incognito

Ad 2. Kolejnej prowizji w tej samej firmie już nie otrzymasz Sad


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - szarydg - 19-03-2016 21:55

co do sposobu z chwilówkami to ewidentnie nie masz o nim pojęcia bo nie dostajesz prowizji za to że ty weźmiesz taką pożyczkę tylko za to że ktoś inny polecony przez ciebie ją weźmie....


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 19-03-2016 22:23

(19-03-2016 21:55)szarydg napisał(a):  co do sposobu z chwilówkami to ewidentnie nie masz o nim pojęcia bo nie dostajesz prowizji za to że ty weźmiesz taką pożyczkę tylko za to że ktoś inny polecony przez ciebie ją weźmie....

Mylisz się. Jeżeli wcześniej w danej firmie nie brałem pożyczki i złożyłem wniosek ze swojego linku partnerskiego do danej oferty to otrzymam za to prowizję. Tak jest co najmniej w SystemPartnerski, M2M i Comperialead. Skoro to nie możliwe to jakim cudem mam za to prowizję? Nie wiem czym się podpierasz twierdząc, że to nie możliwe.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - mumminos - 20-03-2016 21:23

Dokładnie, mi zaliczyło leada za 90zł z wonga na SystemPartnerski ale długo trzeba czekać na wypłate pieniążków z tego co widzę. Jeżeli już pobrałem rachunek i wyśle go na adres podany do nich to w jakim czasie mogę się spodziewać kaski, orientuje się ktoś ?