Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie (/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Mater2 - 15-12-2015 21:27

Mam pytanie do @Pan Inwestor

Czy odrazu wypłacają ? Jak tak to które banki ?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 22-12-2015 22:05

(15-12-2015 20:57)Mater2 napisał(a):  Mam pytanie :

Otóż potrzebuje tylko 300zl , wiec co musze sie zarejestrowac w bankach ? Jakie sa konsekwencje ? Zakladania kont ?
W sumie to dla 300 złotych wystarczy Ci konto w ING (150 PLN), Raiffeisen (125 PLN) oraz coś jeszcze np mBank (100 PLN). Konsekwencje? Jak weźmiesz z kartą tzn nie dezaktywujesz jej to będą co miesiąc małe opłaty. Poczytaj regulamin opłat zanim założysz ostatecznie konta bo co bank to inne wymagania.


(15-12-2015 21:08)SkagGully napisał(a):  Żeby wziąć chwilówkę trzeba udowodnić że się gdzieś pracuje. Można to jakoś ominąć?
Zależy jaka firma udziela. Niektóre nie patrzą na to a inne tak. Musisz sprawdzić każdą firmę oddzielnie czy wymaga weryfikacji z zatrudnieniem czy nie.

(15-12-2015 21:27)Mater2 napisał(a):  Mam pytanie do @Pan Inwestor

Czy odrazu wypłacają ? Jak tak to które banki ?
Na wypłatę środków trzeba poczekać około miesiąca. Nie ma reguły, po prostu banki muszą się rozliczyć z Programem Partnerskim a ten wówczas się rozlicza z nami. W SystemPartnerski z reguły trwa to miesiąc.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - anakonda123 - 23-12-2015 20:18

Wszystko to trochę zagmatwane


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 23-12-2015 21:26

(23-12-2015 20:18)anakonda123 napisał(a):  Wszystko to trochę zagmatwane
Dlaczego? Jedyne co musisz zrobić to założyć konto z własnego linku partnerskiego i sprawdzić jakie są opłaty za konto. Jeżeli opłata to tylko karta do bankomatu to po założeniu konta dzwonisz na infolinię i rezygnujesz z niej. Ewentualnie zgłaszasz zawieszenie karty i konto jest bez opłat. To naprawdę jedna z łatwiejszych metod na zarobienie niż klikanie czy inna forma zarobku ;-)


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - SkagGully - 05-01-2016 20:53

Chciałbym zapytać o jeszcze jedną rzecz:

Jak brać pożyczkę? Kliknąć w ten przycisk?

[Obrazek: tytul.jpg]

to wygląda tak jakbym sam sobie nabijał leada. To o to chodzi?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 06-01-2016 08:38

Tak - o to chodzi właśnie. Musisz kopiować swój link partnerski i wówczas założyć konto. Zanim jednak to zrobisz to wyczyść dane przegląarki aby nie zliczyło leada dla kogoś innego *jeżeli kiedyś w przeszłości klikałeś w reklamy ofin itp.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Oski001 - 24-02-2016 21:37

Mam kuzyna który ma 14 lat. Mołbym mu podrzucić jakiegoś linka. Tylko czy jest jakiś program partnerski na konto dla takiego młodego?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Kriss882 - 26-02-2016 01:52

(24-02-2016 21:37)Oski001 napisał(a):  Mam kuzyna który ma 14 lat. Mołbym mu podrzucić jakiegoś linka. Tylko czy jest jakiś program partnerski na konto dla takiego młodego?
izzyKonto w mBanku


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - something19 - 26-02-2016 09:50

Ja założyłam konto w Money2Money. I jakoś nie bardzo mnie przekonuje zakładanie kont bankowych i braniu pożyczek na siebie. Po za tym chciałabym zarobić, a nie jeszcze stracić na braniu pożyczek (gdzie nie ma z czego oddać). A zarobki z CPL są bardzo małe. Najniższa stawka to bodajże 7 zł do 25 zł. Więc nie wiem, czy to tak się opłaci... Jakoś mnie to nie przekonuje za bardzo.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 27-02-2016 13:34

#something19
Pożyczki zaciąga się w tych firmach, co oferują pierwsza pożyczkę bez opłat (za 0zł). Dlatego też to nic nie kosztuje. Wiadomo, że bez sensu byłoby zaciąganie pożyczki i jej spłata powiększona o prowizje ;-) Wszystko jest w pierwszym poście dokładnie opisane :-)