Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie (/Temat-DARMOWY-Sposob-jak-zarobic-2000-zlotych-w-kilka-godzin-zupelnie-legalnie-114004)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - twardy - 22-07-2015 20:00

(22-07-2015 19:53)fercypia napisał(a):  Nie wiem, czy byłby sens zakładać tyle kont, brania tylu pożyczek..
Myślę, że są o wiele 'przyjemniejsze' sposoby na zarobienie 2000 zł, a przynajmniej nie zrobimy sobie problemu z bankami Smile

Jakich problemow? Oswiec nas prosze. Sposob jak sposob, jak sie komus chce pamietac by warunki kont wypelniac i pozniej te konta zamykac...


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 23-07-2015 19:47

(22-07-2015 19:53)fercypia napisał(a):  Nie wiem, czy byłby sens zakładać tyle kont, brania tylu pożyczek..
Myślę, że są o wiele 'przyjemniejsze' sposoby na zarobienie 2000 zł, a przynajmniej nie zrobimy sobie problemu z bankami Smile

(22-07-2015 20:00)twardy napisał(a):  
(22-07-2015 19:53)fercypia napisał(a):  Nie wiem, czy byłby sens zakładać tyle kont, brania tylu pożyczek..
Myślę, że są o wiele 'przyjemniejsze' sposoby na zarobienie 2000 zł, a przynajmniej nie zrobimy sobie problemu z bankami Smile

Jakich problemow? Oswiec nas prosze. Sposob jak sposob, jak sie komus chce pamietac by warunki kont wypelniac i pozniej te konta zamykac...

Oczywiście, że są inne sposoby zarobienia 2000 PLN jak nie więcej ale musimy pamiętać też o tym, że na forum są osoby, które dopiero zaczynają wchodzić w internetowe zarabianie i nie od razu wiedzą co jak i do czego. Osobiście uważam, że ten sposób jest dobry na zapoznanie się jak funkcjonują programy partnerskie oraz ile można na nich zarabiać.

Wpis zaktualizowany o pożyczki. Niewiele się zmieniło, jedynie kilka stawek. We Wrześniu podobno rusza nowa firma pożyczkowa, to może się uda coś zarobić extra. Będę informował na bieżąco.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - trybulski - 24-07-2015 16:09

Tak, tak - zwłaszcza dla początkujących: poradnik jak wejść w bagno i albo się z niego wydostać albo nie. Ale pomysł przyznam ciekawy. Tylko mam pytanie: czy można z własnego linka pod własne dane zakładać konta? Co no to regulamin?


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - szeq00 - 24-07-2015 17:30

jakie bagno lol? pewnie nawet nie czytasz ze zrozumieniem , jak spłacasz od ręki i zamykasz konta to gdzie to bagno masz, pewnie wszyscy myślą od ręki o nie płaceniu Undecided . Poradnik moim zdaniem jest ok nie chcesz nie korzystasz

eh i jeszcze przypadkiem reputa dałem Undecided


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Incognito8 - 25-07-2015 20:19

Poradnik jest dla ludzi posiadajacych odpowiednia organizacje, pamiec i lubia kombinowac, jesli stworzyc sobie jakis szablon, liste czy cos warunkow i trzymac sie jak dzienniczka to zarobisz, nie stracisz, a jak nie boisz sie papierzyskow to cos dla Ciebie.

Dla mnie osobiscie nie, pamiec nie dala by rady przy zyciu prywatnym zeby tak sie zaladowac.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - radek0389 - 28-07-2015 09:56

Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że pierwsze chwilówki w każdej firmie są darmowe pod jednym względem, oddajemy tyle ile pożyczyliśmy, ale najważniejsza kwestia to fakt, że za kilkadziesiąt złotych prowizji sprzedajemy swoje dane osobowe. O ile numer telefonu można łatwo zmienić o tyle adres już nie. Można się pewnie spodziewać pliku listów z ofertami przy okazji każdych świąt, wakacji... czasu kiedy potrzeba więcej kasy.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Oceniamy - 28-07-2015 10:17

Tez uwazam ze to poradnik jak władować sie w bagno Smile

Przy zamykaniu kont pewnie napotkamy kilka problemów , a to będzie brakowało jakiegoś papierka , a to zamknąć konto będzie można tylko wyznaczonych placówkach itp. Uważam ze więcej narobimy sobie problemów niż to warte .

Pamiętajmy ze zamykanie konta nie jest tak łatwe jak jego otwarcie Smile_


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Pan Inwestor - 04-11-2015 18:12

Zaktualizowałem wpis o aktualne oferty.

Co do 'wpakowania się w bagno', to na to samo wychodzi kiedy zakładamy konto z własnych potrzeb a później chcemy zamknąć. Pewnie niektóre banki będą robić problemy ale my jako konsumenci mamy prawo aby zrezygnować z danej usługi. To nie te czasy, gdzie klienta traktowało się jak psa. Osobiście zamykałem niedawno konto i wszystko odbyło się podczas jednej rozmowy telefonicznej.


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - mireck - 05-11-2015 14:08

Nie rozumiem o co pretensje do autora wątku??
Naprawdę fajny poradnik, spokojnie 2-3 tys można wyciągnąć w 2 osoby.
Ale.. przede wszystkim trzeba czytać wszystko ze zrozumieniem, polecam 1-2 oferty dziennie Sobie ogarniać.
Chwilówki nie są takie złe, jednak trzeba być odpowiedzialnym. A jeszcze jak 1 za 0zł to wgl.. Bierzesz, patrzysz czy zaliczyło leada i za 5 dni oddajesz, albo nwm ustalasz przelew w banku na dany dzień i można nawet zapomnieć.

Myślę, że to najłatwiejsze pieniądze jakie można zarobić.
Co do danych osobowych:
Kiedyś potrzebowałem kredytu, szukałem ofert w porównywarce, i o zgrozo zostawiłem swój numer telefonu..

I co??
Dzwonią od czasu do czas z x różnych firm, ale w sumie nie robi mi to, po prostu mówię:"Nieaktualne, do widzenia" i tyle, rytmu dnia te 3 słowa mi wcale nie zaburzają Wink
Leci reput Wink


RE: [DARMOWY] Sposób jak zarobić ~2000 złotych w kilka godzin zupełnie legalnie - Oski001 - 06-11-2015 20:26

Jaki PP (chodzi głównie o banki) ma najmniejsze wymagania (zarejestruj się, usuń konto Big Grin) Tak, aby spróbować? choćby i lead za 25 zł.