Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ocena użytkownika - EpicBlank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Ocena użytkownika - EpicBlank (/Temat-Ocena-uzytkownika-EpicBlank-113998)

Strony: 1 2


Ocena użytkownika - EpicBlank - EpicBlank - 14-05-2015 10:37

Witam, prosiłbym o ocenę, czy jestem uczciwy, czy warto ze mną współpracować itp. Pozdrawiam Smile


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - wiosna2015 - 14-05-2015 10:43

Ze swojej strony uważam, że warto polecić współpracę z EpicBlank Smile
Przede wszystkim świetny kontakt, wysoka kultura osobista, brak jakichkolwiek niedomówień czy opóźnień.
Także polecam jak najbardziej.


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - Mercz - 30-05-2015 13:15

Pozytyw! Wink
Przeprowadziłem z nim 2 transakcje, obie pomyślne Wink


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - ad.mo - 31-05-2015 21:46

Polecam użytkownika, honorowy gość. Zawsze można się z nim dogadać.


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - matig - 31-05-2015 23:10

Również polecam. Pomaga na każdym kroku, kontakt szybki, miły, podchodzi ze spokojem i wszystko stara się wytłumaczyć. Wielki pozytyw.


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - kalutor - 01-06-2015 22:39

Użytkownik jak najbardziej godny polecenia. Dwukrotnie miałem przyjemność przeprowadzania z nim transakcji, i z całą mocą stwierdzam, że stały one na wysokim poziomie. Świetny, szybki kontakt, wiele cierpliwości, a przede wszystkim pełen profesjonalizm na każdym etapie kontaktu, czy też współpracy. Zdecydowanie polecam.


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - GetGifts - 25-06-2015 08:31

Użytkownik jest w 100 % godny polecenia kupiłem poradnik trochę mi nie spasował dał inny bardzo dobry kontakt z sprzedawca Polecam !


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - Radek4921 - 01-07-2015 18:09

Pozytyw! Bardzo dobry poradnik dzięki którym możemy zarobić całkiem niezłą sumkę Smile


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - Badyl1999 - 09-07-2015 02:39

Polecam użytkownika, honorowy gość. Zawsze można się z nim dogadać.


RE: Ocena użytkownika - EpicBlank - mateke - 21-07-2015 12:59

Polecam Smile