Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana głosów, zagłosuję/kliknę każdemu w zamian za pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wymiana głosów, zagłosuję/kliknę każdemu w zamian za pomoc (/Temat-Wymiana-glosow-zaglosuje-klikne-kazdemu-w-zamian-za-pomoc-113992)



Wymiana głosów, zagłosuję/kliknę każdemu w zamian za pomoc - glacohorn - 14-05-2015 00:46

Czas trwania: do 16.06.2015
Organizator: ja
Zadanie: Żadnych rejestracji. To zajmuje mniej niż 6 sekund. Proszę wchodzić w link poniżej i ocenić moje zdjęcie konkursowe na 5.
Nagrody: W zamian za głos odwdzięczam się każdemu jak tego potrzebuje, głos/klik/rejestracja
Link: LINK DO ZDJĘCIA

Należy kliknąć "oceń zdjęcie" i wybrać piątke. Po oddanym głosie proszę o komentarz w jaki sposób mam się odwdzięczyć Smile.
W tym konkursie można głosować raz dziennie, dlatego jeśli ktoś zagłosuje raz dziennie, raz na dwa dni może również liczyć na więcej wysiłku z mojej strony, dłuższą współpracę.
Pozdrawiam Smile


RE: Wymiana głosów, zagłosuję/kliknę każdemu w zamian za pomoc - Tiger_GG - 14-05-2015 15:05

Ocenione. Poproszę o reputa Smile


Wymiana głosów, zagłosuję/kliknę każdemu w zamian za pomoc - Coristo - 16-05-2015 09:25

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.