Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum Zarabiam.com - sprawa z multi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Forum Zarabiam.com - sprawa z multi (/Temat-Forum-Zarabiam-com-sprawa-z-multi-113963)



Forum Zarabiam.com - sprawa z multi - qwertbsk - 13-05-2015 16:37

witam, z tej strony użytkownik qwertybsk dostałem razem z bratem kilerzbsk bana za multi, w różnych odstępach czasu, brata to nie było pierwsze konto, po banie założył nowe, teraz gdy moje i jego nowe konta mają bany ( tak jak pisałem w rożnych odstępach dostaliśmy ) to olaliśmy sprawę

Ale jednak chciałbym poradzić się Was na forum co możemy zrobić w takiej sytuacji
mieszkamy razem w jednej kamienicy, dostawca ten sam - internet radiowy

za sensowne odp reputy


RE: Forum Zarabiam.com - sprawa z multi - Shadow271 - 13-05-2015 16:40

Wspólne konto


RE: Forum Zarabiam.com - sprawa z multi - wiosna2015 - 13-05-2015 16:41

Ja bym napisał do admina jaka jest sytuacja i poprosił o pomoc. W końcu to nie boli, a to mądry człowiek i coś wymyśli.


RE: Forum Zarabiam.com - sprawa z multi - mamrocik - 13-05-2015 16:43

Właśnie , co wam szkodzi mieć razem jedno konto , ja tam widzę same plusy. Z rodzinką zawsze raźniej Lol


RE: Forum Zarabiam.com - sprawa z multi - surfer0700 - 13-05-2015 18:13

No jasne, z rodzinką raźniej. Później w razie oszustwa można napisać że to nie ja, tylko brat oszukał Jerk2
Temat przenoszę do kosza, bo Dyskusje o zarabianiu to nie odpowiedni dział na tego typu pytania.


Poza tym "po banie założył nowe" dyskwalifikuje Was z posiadania tu konta. Zamiast wyjaśniać sprawę, kolejne multi. Szczerze mówiąc to sprawdziłem i macie ich z 10, raczej nie liczyłbym na odzyskanie dostępu do forum. Smile

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.