Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Scrypt.cc- dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Scrypt.cc- dyskusja (/Temat-Scrypt-cc-dyskusja-113957)

Strony: 1 2 3


Scrypt.cc- dyskusja - Darken - 13-05-2015 15:29

Hejo. Jak teraz wasz plany wyglądają na scrypt.cc? Wiem, ze paru z was kupiló po 100k KHS a teraz wydobycie zmniejszone o 60%. Co o tym myślicie? Chwilowo, tylko dlatego, że się przenoszą czy Admin ucieka?


RE: Scrypt.cc- dyskusja - bykonrado - 13-05-2015 15:47

No wiesz serwis istnieje okolo 2lat jak wiem, a trudnosc rosnie.Mozliwe ze admin chce narazie ogarnac i wyrownac zarobki co da stabilizacje serwisowi. Czas pokaze.


RE: Scrypt.cc- dyskusja - Kiljan - 13-05-2015 17:42

opcje standardowo są dwie, albo admin ucieka albo problemy są rzeczywiście chwilowe, trudność się zwiększa lecz nie x3 z dnia na dzień, najblizsze dni pokaza wszystko


RE: Scrypt.cc- dyskusja - djbaggi - 13-05-2015 18:20

(13-05-2015 17:42)Kiljan napisał(a):  opcje standardowo są dwie, albo admin ucieka albo problemy są rzeczywiście chwilowe, trudność się zwiększa lecz nie x3 z dnia na dzień, najblizsze dni pokaza wszystko


Fakt wg mnie, albo nie przenieśli wszystkich maszyn i to jest chwilowe, albo coś jest nie tak, poczekamy na rozwój wydarzeń, mieli naprawic w 72 zrobili w 40+


RE: Scrypt.cc- dyskusja - wilmak1 - 13-05-2015 18:39

Myślę, że nie ma co szaleć przez chwilowe problemy.
I tak nikt teraz nie skupi waszych mocy, z wiadomych powodów Smile
Więc nikła jest szansa na wycofanie się i nie opłacalne jest to teraz..
Poczekajmy niech przeniosa się calkowicie.. A potem bedzie mozna myslec Wink


RE: Scrypt.cc- dyskusja - patryk006 - 14-05-2015 11:02

urobek spadł głównie (podobno) z powodu przenosin i wzrostu kosztu elektryczności, admin (podobno) szuka lepszej oferty


co nie wyklucza, że to jednak mogła by być piramida, trzeba było uzupełnić piasek na górze, wprowadzić trochę ruchu, sprzedać moc po 1200, zasiać panikę, moc o połowę tańsza, a potem zmniejszyć wychodzące bitcoiny mówiąc, że to koszt elektryczności



@wilmak1 z racji uczciwości zmieniłbym stopkę ... nie 2 mc w tej chwili a 4 jak ktoś wejdzie aktualnie ...

A, ja się jeszcze wpierdzieliłem i dokupiłem mocy w najgorszym momencie (niedziela-poniedziałek), cena ponad 1100, potem przerwa, cena spadła i teraz spadek urobku ... roi w 7 mc, extra :/


RE: Scrypt.cc- dyskusja - wilmak1 - 14-05-2015 14:02

trafna uwaga patryk006 Smile
Zmienilem Wink


RE: Scrypt.cc- dyskusja - Kiljan - 15-05-2015 21:24

Na razie najgorsze co zrobić to sprzedawać moc, z tego co widzę to dzisiaj urobek już delikatnie wzrósł, ceny także od razu podskoczyły z 680 na 750 więc bądźmy dobrej myśli Smile


RE: Scrypt.cc- dyskusja - erner - 16-05-2015 13:54

wydobycie spadło ponad x2 a ceny KHS rosną... ciekawe jak to będzie ale narazie nie ma co. Trzeba czekać.


RE: Scrypt.cc- dyskusja - Kiljan - 17-05-2015 09:55

wydobycie stopniowo rosnie dlatego ceny takze, jesli ktos zamierza kupic to nie ma lepszego momentu bo jesli wydobycie osiagnie chociaz polowe tego co bylo to ceny beda w okolicach 1000, bo jesli wydobycie rosnie to rosnie tez szansa ze wszystko wroci do normy