Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk (/Temat-Szukam-inwestora-18-19-lat-maly-kapital-ok-100-zl-mc-duze-miasto-duzy-zysk-113939)

Strony: 1 2 3 4


Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - Dr Sin - 12-05-2015 22:59

Cześć wszystkim Smile

Jestem młodym inwestorem z Białegostoku, poszukuję osób młodych (18-19 lat) do prowadzenia biznesu na zasadzie franczyzy (czyli będziecie robić dokładnie to, co ja już robię u siebie w mieście, pod moim nadzorem i pod moją marką, która już generuje w skali miesiąca bardzo pokaźne zyski). Wszystko opiera się na połączeniu Facebooka z życiem realnym, aczkolwiek na forum wolę nie zdradzać więcej szczegółów działalności - wszystko jest jak najbardziej legalne (jestem prezesem spółki z o.o. pod którą wszystko jest podpięte).

Inwestycja w działalność w skali miesiąca wynosi maksymalnie do 200-300 złotych (sami o tym decydujecie, im więcej tym lepiej, bo chodzi również o rozwój marki, co przekłada się na większe zyski). Od razu uprzedzam, że będę dokonywał dużej selekcji kandydatów, o ile tacy się pojawią. Jest to biznes dla ludzi mających z innymi bardzo dobry kontakt (żadne piramidki finansowe i inne gówna, których osobiście mam serdecznie dosyć Big Grin) i przede wszystkim głowę na karku. Nie musicie w to wkładać kupy czasu i pieniędzy, bo osobiście wam pomagam - jestem waszym "wspólnikiem" (wykładam na WASZĄ działalność w danym wojewodztwie więcej niż Wy sami, pomagam Wam) i dlatego dzielimy się zarobionym zyskiem 50:50. Gwarantuję również, że Wasza inwestycja zwróci się Wam z niemałym zyskiem, o czym przekonacie się po rozmowie ze mną - zobaczycie co robię i jak to działa Smile

Osoba zgłaszająca się powinna mieć 18 lat, zgłoszenia przyjmuję przez pw - resztę rozmowy prowadzimy przez skype, telefon, ewentualnie facebooka (PW jest żmudne, a żeby to wszystko wytłumaczyć potrzeba trochę czasu). Po zgodzie (którą myślę wyrazicie widząc zyski i ogólnie sposób prowadzenia całego biznesu) spotykamy się realnie, rozmawiamy i później podpisujemy umowę franczyzową, która zakłada, że jesteście kierownikiem w danym województwie. Zapewniam, że moja pomoc (i mojego wspólnika, w spółce są dwie osoby) gwarantuje wam realny przychód (obecnie mamy z działalności kilka tysięcy miesięcznie, więc to się cholernie opłaca). Zyskami dzielimy się 50:50, inne negocjacje nie wchodzą w grę - jesteśmy pomysłodawcami i to my robimy za Was większość, Wy jesteście po prostu "na miejscu" i dzięki temu możemy działać ogólnopolsko rozwijając markę (a co za tym idzie generować większy przychód). Szukamy kierowników w wojewodztwie:
- zachodniopomorskim/pomorskim
- lubuskim/wielkopolskim
- lubelskie/podkarpackie
- dolnośląskie/opolskie

Pytanie, które pewnie padnie: dlaczego sam tego nie zrobię? Odpowiedź macie na samym początku - jestem z północno wschodniej Polski. Cały biznes zjada mi trochę czasu, a z czysto logistyczno-ekonomicznych powodów (przeniesienie dupy do innego województwa i powrót zajmuje trochę sporo czasu Jerk2 , nie jestem w stanie działać w ten sposób 2-3 razy w miesiącu, ponieważ kieruję już kilkoma województwami i jest po prostu ciężko).

Z chęcią odpowiem na pytania tutaj czy na pw, dokładną rozmowę o tym "co robię i skąd mam kasę" prowadzimy na fb, przez telefon lub skype z racji szybkości. Na PW możecie pisać od razu z wiekiem, województwem i ewentualną "dyspozycyjność", bo jednak trochę tego będzie wymagane w tym co robimy. Wink

Pozdrawiam serdecznie, licze na odzew, bo warto Lol


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - Dr Sin - 13-05-2015 16:20

@up - napisałem do Ciebie na PW, ziomeczku Wink

Co do tematu: dzięki wszystkim za zgłoszenia, bo jest ich naprawdę bardzo dużo (spodziewaliśmy się znacznie mniejszej ilości i niestety w niektórych przypadkach musieliśmy niektórych odrzucić...). Wszyscy, z którymi podjęliśmy już wstępnie współpracę z tego co słyszałem są zadowoleni, po poznaniu ogólnego zarysu naszej działalności każdy chce pomagać i przy tym zarabiać niemałe pieniądze. Smile

Szukamy jeszcze osoby z zachodniopomorskiego/pomorskiego oraz lubuskiego Smile Resztę województw mamy wstępnie obsadzoną, aczkolwiek "nigdy nie mów nigdy" - jeśli ktoś jest chętny to zapraszamy na PW Smile


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - szykiryki - 13-05-2015 16:39

Samych młodziaków szukacie.
Za stara dupka ze mnie, chociaż z pomorskiego Wink.

Powodzenia jednak zycze. Fajne, ze młode osoby biorą się za prowadzenie działalności gospodarczej.


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - Radarr - 13-05-2015 16:41

Ah, gdybym miał troszkę pieniążka to pewnie bym się odezwał ale nie mam, i tak za późno Powodzenia, najpierw Polska a potem cały świat Smile


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - bykonrado - 13-05-2015 16:43

A zza granicy nie szukacie?

Ps. Mieszkam w najbogatszym miescie swiata.


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - kuli - 13-05-2015 16:48

Poszlo pm( jezeli w ogole sa jeszcze miejsca)


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - Radarr - 13-05-2015 16:49

(13-05-2015 16:43)bykonrado napisał(a):  A zza granicy nie szukacie?

Ps. Mieszkam w najbogatszym miescie swiata.
Moskwa?


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - benga0 - 13-05-2015 16:55

Jakbyście kogoś szukali z łódzkiego, wiek 22 lata - to zapraszam PW Smile


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - Dr Sin - 13-05-2015 17:34

(13-05-2015 16:43)bykonrado napisał(a):  A zza granicy nie szukacie?

Ps. Mieszkam w najbogatszym miescie swiata.

Szczerze? Nie wiem czy coś takiego by wyszło za granicą, ale moglibyśmy spróbować. Jeśli chcesz ogarnąć dokładniej o co chodzi to napisz na PW, powiem Ci jak to wygląda tutaj u nas w Polsce, a Ty sam stwierdzisz czy da się to pociągnąć u Was Smile

10 wiadomości w godzinę - ludzie, więcej się nie dało? XD Jeśli są jacyś jeszcze chętni to zapraszam na PW Smile


@Szrejter - prosze o kontakt PW, masz przepelniona skrzynke


RE: Szukam inwestora (18-19 lat), mały kapitał (ok. 100 zł / mc), duże miasto - duży zysk - Dr Sin - 19-05-2015 22:21

Z racji tego, że nam się z ekipy parę osób wykruszyło (no niestety jednak nie każdy miał 18 lat ze zgłaszających się ;D), więc poszukujemy po jednej osobie z województwa:
- lubuskiego
- wielkopolskiego
- opolskiego
- kujawsko-pomorskiego
- świętokrzyskiego

Wszystkie pozostałe województwa mamy obsadzone, jeśli ktoś mieszka w innym województwie - możecie napisać, ale nie gwarantuję, że odpowiem (chyba, że ktoś w ciągu tego tygodnia się wycofa). Zgłosiło sie do mnie aż 50paru użytkowników forum, dzięki za takie zainteresowanie - robiliśmy wstępną selekcje kandydatów no i myślę, że osoby które zostały po selekcji ostatecznie jednak również stwierdzą, że cały biznes jest jak najbardziej spoko. Smile