Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam skrypt Viral Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam skrypt Viral Facebook (/Temat-Sprzedam-skrypt-Viral-Facebook-113937)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - idz-do - 12-05-2015 22:40

(12-05-2015 22:38)FreeZzz napisał(a):  Grafika została wykonana dla mnie kilka dni temu ooraz z tego co wiem to nie sprzedawałem jej dalej ani też nie pozwoliłem!!

Więc powiedz od kogo masz skrypt oraz grafikę?

grafike dalem jako przyklad nie sprzedaje jej , skrypt mój


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - FreeZzz - 12-05-2015 22:42

Poproszę o ten skrypt na pw, jestem w stanie nnawet za niego zapłacić, jeśli będzie mój to tej sprawy tak nie zostawię Smile Bo już mam powód do oskarżenia o kradzież grafiki Smile


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - idz-do - 12-05-2015 22:47

(12-05-2015 22:42)FreeZzz napisał(a):  Poproszę o ten skrypt na pw, jestem w stanie nnawet za niego zapłacić, jeśli będzie mój to tej sprawy tak nie zostawię Smile Bo już mam powód do oskarżenia o kradzież grafiki Smile
chcesz kupić to zgłoś się na pw i sie dogadamy a powiedz
gdzie ci ukradłem grafike ? ja sprzedaje tylko skrypt a screen to wersja np. zastosowania


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - FreeZzz - 12-05-2015 22:49

Chłopie, wali mnie co sprzedajesz ale posługujesz się moja grafika, z reszta nawet nie chce tego skryptu tylko pokaż mi demo to wszystko wyjaśni Smile


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - Szrejter - 12-05-2015 22:49

Przecież skrypt viral jest dosťepny za darmo, więc nie wiem o co wy robicie problémy... To, że grafika jest jaka jest to nie znaczy, że ma Twój skrypt...


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - FreeZzz - 12-05-2015 22:51

(12-05-2015 22:49)Szrejter napisał(a):  Przecież skrypt viral jest dosťepny za darmo, więc nie wiem o co wy robicie problémy... To, że grafika jest jaka jest to nie znaczy, że ma Twój skrypt...
Proszę Cię nie udzielaj się, bo jeden tez cwaniakowal ze jest a co do czego doszło to kupił kilka dni temu, był ale inny z wiadomościami


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - idz-do - 12-05-2015 22:51

(12-05-2015 22:49)FreeZzz napisał(a):  Chłopie, wali mnie co sprzedajesz ale posługujesz się moja grafika, z reszta nawet nie chce tego skryptu tylko pokaż mi demo to wszystko wyjaśni Smile
jeżeli nie jesteś zainteresowany to koniec rozmowy i spadaj do swojego tematu a nie tu robisz spam zamiast napisać na priv...


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - Szrejter - 12-05-2015 22:52

2up, W takim razie jak wypowiesz się to co Ty sprzedajesz skoro to jest za darmo ?


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - FreeZzz - 12-05-2015 22:55

(12-05-2015 22:51)idz-do napisał(a):  
(12-05-2015 22:49)FreeZzz napisał(a):  Chłopie, wali mnie co sprzedajesz ale posługujesz się moja grafika, z reszta nawet nie chce tego skryptu tylko pokaż mi demo to wszystko wyjaśni Smile
jeżeli nie jesteś zainteresowany to koniec rozmowy i spadaj do swojego tematu a nie tu robisz spam zamiast napisać na priv...

Spadać to wiesz kto może! Myślę że @[Admin] lub @[Coristo] powinien się zainteresować ta sprawa bo nadal nie widzę na używanie mojej grafiki oraz nadal czekam bo chciałbym ujrzeć przed zakupem demo Smile

(12-05-2015 22:52)Szrejter napisał(a):  2up, W takim razie jak wypowiesz się to co Ty sprzedajesz skoro to jest za darmo ?

Daj link do tej "darmowej wersji "


RE: Sprzedam skrypt Viral Facebook - idz-do - 12-05-2015 22:58

(12-05-2015 22:55)FreeZzz napisał(a):  
(12-05-2015 22:51)idz-do napisał(a):  
(12-05-2015 22:49)FreeZzz napisał(a):  Chłopie, wali mnie co sprzedajesz ale posługujesz się moja grafika, z reszta nawet nie chce tego skryptu tylko pokaż mi demo to wszystko wyjaśni Smile
jeżeli nie jesteś zainteresowany to koniec rozmowy i spadaj do swojego tematu a nie tu robisz spam zamiast napisać na priv...

Spadać to wiesz kto może! Myślę że @[Admin] powinien się zainteresować ta sprawa bo nadal nie widzę na używanie mojej grafiki oraz nadal czekam bo chciałbym ujrzeć przed zakupem demo Smile

(12-05-2015 22:52)Szrejter napisał(a):  2up, W takim razie jak wypowiesz się to co Ty sprzedajesz skoro to jest za darmo ?

Daj link do tej "darmowej wersji "
FreeZzz i na nadal nie rozumiesz , daj mi screena gdzie widzisz swoją grafike ukradzioną ? na moim screenie ? w wersji demonstracyjnej która jest tylko i wyłącznie na tym forum jako przykład...
chłopie śmiać mi sie z ciebie chce