Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
działalność gospodarcza SMS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Działalność gospodarcza (/Forum-Dzialalnosc-gospodarcza-387)
+--- Wątek: działalność gospodarcza SMS. (/Temat-dzialalnosc-gospodarcza-SMS-113911)



działalność gospodarcza SMS. - ShuQi - 12-05-2015 12:48

Witam.

Tak się zastanawiam czy nie założyć działalności gospodarczej z wnioskiem do UP o dotacje 20 tyszł (do 20)
i za te środki założyć stronę wymiany kasę na koncie SMS na kasę bankową/psc/paypal, byłoby to w pełni legalne i myślę że interes rozkręcał by się powoli, przy stawkach około 30-35%

Czy ma sens zakładanie działalności w tym kierunku?
Zapotrzebowanie "jakieś" tam jest, z drugiej strony sporo takich jednostek upada(powód jakiś musi być)
Dobry pomysł na działalność czy nie? :>


RE: działalność gospodarcza SMS. - ShuQi - 12-05-2015 13:18

@[Haxite]

A to czy ma sens założenie takiej działalności gospodarczej patrząc okiem kogoś kto prowadzi podobną (nie koniecznie sms)/ drobną działalność.
Więc jak nie masz gdzie postów nabijać, to idź do offtopic.


RE: działalność gospodarcza SMS. - Haxite - 12-05-2015 13:42

Z mojej perspektywy to ty nabiłeś sobie post ponieważ założyłeś temat, pochwaliłeś się pomysłem i nic poza tym więc skąd mam wiedzieć o co ci chodzi? Zero pytań jakichkolwiek do userów forum, próśb o porady lub czy w ogóle ten pomysł ma rację bytu dlatego nie ubliżaj mi zatem pisząc, że to ja nabijam sobie posty. Jaki temat taka odpowiedź ;-) Jeśli już wytknąłem tobie podstawowe błędy to popraw się i myśl następnym razem nim temat założysz i kogoś pomówisz bo to nie ja zawiniłem.

Edit:
Szczyt hipokryzji :-D Zgłosić za spam, a później stosować się do podanych szybciej rad :-D ktoś tu ma mentalność dziecka (^_-)


RE: działalność gospodarcza SMS. - ShuQi - 12-05-2015 13:51

@[Haxite]
Ja nabijam posty? Wcześniejszy post Twój zgłosiłem i ten też zgłaszam, nie będziesz mi spamował w moim temacie.


RE: działalność gospodarcza SMS. - daniel42na - 12-05-2015 14:04

LOL! Masz zamiar podjąć taką decyzje na podstawie tego co Ci na forum powiedzą? Dotacje unijne są szkodliwe i trafiają w ręce osób które chcą sobie poeksperymentować ale są jakieś granice.
Przeanalizuj konkurencje, jej ilość, jej ceny, spodziewany zysk i wydatki, wiedz o tym że kasy za smsy nie dostaniesz kolejnego dnia, firmy obsługujące płatności sms nie wypłacają co tydzień. Przeanalizuj przede wszystkim konkurencje w google, ilość wyszukań, skontaktuj się z jakimiś pozycjonerami którzy powiedzą ci ile będzie kosztować przebicie się... Zorientuj się ile będzie kosztować zaprogramowanie takiego systemu. To nie jest takie "a se spróbuje".


RE: działalność gospodarcza SMS. - twardy - 12-05-2015 14:56

Ja mam jakies nieodparte wrazenie, ze tych pieniedzy nie daja wszystkim, troche papierologii Ciebie na pewno czeka i czy w ogole jest to warte zachodu.


RE: działalność gospodarcza SMS. - ShuQi - 12-05-2015 15:04

@[daniel42na] To nie dotacje unijne lecz dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej (a to bardzo duża różnica).
Wiem że to nie takie "hop siup" skończyłem technikum handlowe i wiem sporo na temat zakładania tego typu działalności.


Temat pozycjonowania to trochę inna bajka już, ale jedna z ważniejszych spraw.

Za wypowiedź dziękuje.