Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook (/Temat-Ciekawe-pytania-odnosnie-reklamy-Facebook-113909)



Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - joefdgod - 12-05-2015 12:05

W piątek jadę na seminarium z reklamy na Facebooku i by nie stracić czasu i pieniędzy na marne przygotowuję listę pytań, którymi zasypię prowadzącego.

Jeżeli macie jakieś ciekawe pytania to piszcie pod postem, a po seminarium wypiszę odpowiedzi jakie mi udzielą Smile


Z góry dzięki za pomoc w pisaniu listy Smile


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - joefdgod - 13-05-2015 11:57

Widzę, że chyba trafiłem w forumowe dziewicze rejony Cool

Dzięki za tak dużą liczbę pytań :/

Temat do zamknięcia


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - Branzolek - 13-05-2015 12:01

Temat jest od wczoraj troche cierpliwości...
Za to ja mam:
Jakie sa statystyki zarobków?
Jaka grupa wiekowa jest najbardziej akrywna?


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - lukaswu - 13-05-2015 12:15

zapytaj komu podsunąć kopertę za niebanowanie kont i jakiej grubości Big Grin A z poważnych to nie mam bo reklama na FB jest niewydajna i nieopłacalna jak dotąd (to może być pytanie co zrobią aby to zmienić) są wydajniejsze i tańsze... chociażby Google.


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - joefdgod - 13-05-2015 12:45

(13-05-2015 12:15)lukaswu napisał(a):  reklama na FB jest niewydajna i nieopłacalna

Nie wiem skąd masz te informacje Smile siedzę w tym już długi czas i reklama jest wydajna Smile reemarketing i niestandardowe listy Heart
ale i tak w tym miesiącu zaczynam się też bawić w reklamy AdWords wtedy ocenię co jest bardziej wydajne.


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - SurpriseYT - 13-05-2015 12:54

To może zadaj pytanie dlaczego ludzią się wydaje, że reklama od nich jest mniej wydajna niż kombinowanie na własną ręke?

Wg mnie reklama jest wydajna, ale nie za te pieniądzę. W tych samych pieniądzach można osiągnąć więcej na samym "kombinowaniu".


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - Madara Uchiha - 13-05-2015 16:46

(13-05-2015 12:01)Branzolek napisał(a):  Temat jest od wczoraj troche cierpliwości...
Za to ja mam:
Jakie sa statystyki zarobków?
Jaka grupa wiekowa jest najbardziej akrywna?

najbardziej aktywna 13-17 lat


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - joefdgod - 13-05-2015 20:32

Każda grupa wiekowa się sprawdza, wszystko zależy jedynie od produktu reklamowanego i sposobu przekazania reklamy.

Ale szczynioki 13-17 lat wymiatają aktywnością Jerk2


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - Duxone00 - 14-05-2015 08:05

(13-05-2015 12:15)lukaswu napisał(a):  zapytaj komu podsunąć kopertę za niebanowanie kont i jakiej grubości Big Grin A z poważnych to nie mam bo reklama na FB jest niewydajna i nieopłacalna jak dotąd (to może być pytanie co zrobią aby to zmienić) są wydajniejsze i tańsze... chociażby Google.

to zależy w jaki sposób się zabierzemy za tą reklamę, jeżeli reklamujemy produkt który jest uwzględniony w tej reklamie to owszem wyniki mogą być mizerne
jednak jeżeli spojrzymy na to z innej strony i zareklamujemy coś co jest popularne i ludzie chętnie będą przechodzić do tej strony, wtedy można zastosować sposób z viralką, osoba klika w reklamę na facebook'u przechodzi do naszej strony wyświetla się okno akceptacji plików cookis gasi je udostępniając zarazem post na swojej tablicy i ze strony viralnej jest przekierowywana na stronę docelową ewentualnie na stronę którą chcemy reklamować.

w ten sposób facebook nalicza nam pieniądze za jeden klik w naszą reklamę ale dzięki postowi z virala reklama trafia do wszystkich znajomych osoby która to udostępniła a nieraz do znajomych znajomych


RE: Ciekawe pytania odnośnie reklamy Facebook - joefdgod - 14-05-2015 13:48

@[Duxone00] ciekawe Smile przetestuje w przyszłym tygodniu

Działałem na viralkach ale jeszcze nigdy nie promowałem strony z viralką