Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy: Anonimm - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy: Anonimm (/Temat-Dziennik-pracy-Anonimm-113908)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy: Anonimm - Anonimm - 12-05-2015 12:05

Witam, na początku coś o sobie. Mam na imię Michał, 17 lat. Dziennik powstał po to abym był sumienny w tym co robię, będę się zajmował subami w późniejszym czasie zapewne będę się bawił z skracaniem. Na cel stawiam sobie do wakacji 1000 zł


CEL:0/1000


Pod koniec dnia opiszę na czym stoje, co zrobiłem oraz plany na najbliższe dni Smile


RE: Dziennik pracy: Anonimm - full2000 - 12-05-2015 12:19

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy: Anonimm - Anonimm - 12-05-2015 19:56

#1 DZIEŃ

Cóż dzień wolny dlatego myślałem że wpadnie mi pierwszy lead jednak nic z tego nie wyszło. Zaczynam z mylead przy okazji na zarabiara.pl klikam trochę zawsze jakiś pieniądz wpadnie . Dzisiaj także złożyłem wniosek o założenie konta w mbanku (izzykonto) także będę miał na co przelewać zarobione pieniądze Lol

[Obrazek: ek02oo.png]


199 wejść = 0 leadów słaaabo na dodatek konto ma weryfikacje zdjęciowa Angry Spam poszedł po 10-15 grupach tylko ręcznie także na wejścia nie narzekam ale mało skutecznie, może to ten program? Ale nie poddajemy się, zakładamy nowe konta i nadal próbujemy coś zarobić Cool

CEL:0/1000



RE: Dziennik pracy: Anonimm - idz-do - 12-05-2015 20:00

(12-05-2015 12:05)Anonimm napisał(a):  Witam, na początku coś o sobie. Mam na imię Michał, 17 lat. Dziennik powstał po to abym był sumienny w tym co robię, będę się zajmował subami w późniejszym czasie zapewne będę się bawił z skracaniem. Na cel stawiam sobie do wakacji 1000 zł


CEL:0/1000


Pod koniec dnia opiszę na czym stoje, co zrobiłem oraz plany na najbliższe dni Smile
Już nie jesteś taki Anonimowy Jerk2
a co to twojego dziennika , pracuj tylko wytrwałość popłaca Wink powodzonka


RE: Dziennik pracy: Anonimm - zjadamkredki - 12-05-2015 22:09

To, że Ci konta padają to się nie przejmuj - przyzwyczaisz się do tego Wink Potem przy zakładaniu nowych kont na FB będziesz od razu proszony o wer. telefoniczną, dlatego albo zaopatrz się w startery, albo kup parę gotowych kont na FB (na forum w dziale Sprzedam, bardzo dużo fajnych ofert jest Wink )


RE: Dziennik pracy: Anonimm - Anonimm - 12-05-2015 22:36

Mimo wszystko nadal czuje się anonimem Cool. Tak wiem, od razu wiedziałem że ludzie zaczną mnie zgłaszać z moją niszą bo mało kto w to wierzył co udostepniałem, czekam jak starter przyjdzie oraz w szkole porobię konta Big Grin Sprawdzał ktoś mój program, ja coś źle robiłem, może za duża stawka czy ciężko na artykułach zarobić ? Jeżeli ktoś chciałby podzielić się ze mną swoim programem który aktualnie najbardziej wypala na spamie to byłbym wdzięczny Big Grin


RE: Dziennik pracy: Anonimm - Anonimm - 14-05-2015 10:34

#2 Dzień

Jedynie na zarabiara wyklikane wszystko no i zrobione 2 konta na FB, wczoraj mało pracowałem jednak dzisiaj mam nadzieje że wpadną w końcu jakieś pierwsze pieniążki Big Grin Dzisiaj z rana był kurier także konto w banku dzisiaj już będę miał.


RE: Dziennik pracy: Anonimm - morenox - 14-05-2015 12:26

Powodzenia Wink Będę wpadał. Z artykułów nie korzystałem jeszcze ale mi nawet dobrze doładowania konwertowaly Wink


RE: Dziennik pracy: Anonimm - KacperIvD - 14-05-2015 12:40

Zaloz konta i poczekaj 2-3 tygodnie, a potem mozesz jechac Wink


RE: Dziennik pracy: Anonimm - RemoverPL - 14-05-2015 13:55

(14-05-2015 12:40)KacperIvD napisał(a):  Zaloz konta i poczekaj 2-3 tygodnie, a potem mozesz jechac Wink

7 dni zdecydowanie wystarczy Smile