Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 (/Temat-II-Tura-Wyborow-Prezydenckich-2015-113889)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - drakemoney - 17-05-2015 01:27

Nie ma różnicy między dudą a komorem. Część osób widzi dudę jako ratunek dla Polski, część chce myśleć, że on jest lepszy od komorowskiego. Problemem jest marionetkowość polityków, całych partii. Politycy reprezentują głównie interesy różnych grup nacisku, swoje również i czasami coś rzucą w postaci "dobrej ustawy dla obywateli", tak żeby upuścić wentyl bezpieczeństwa dla rządu bo może zrobić się naprawdę niebezpiecznie dla nich.

Rodzi się też pytanie kim jest Kukiz w tej grze? Bo chyba nie sądzicie, że dopuszczą kogoś takiego o takich poglądach do sejmu? Gdzie był Kukiz do tej pory, czy w Polsce jest źle od 2 miesięcy? KORWIN odszedł na 4 plan już się nie liczy, zapewne o to chodziło. Jeśli bedzie połączenie KUKIZ KORWIN i pozostali antysystemowi to bedzie trzesienie ziemi w Polsce. Wiele razy już próbowano obalać układy z marnym skutkiem.

"Bardzo wiele musi się zmienić, żeby wszystko zostało tak, jak było"


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - Kryspin - 17-05-2015 01:38

chce oddać głos na Dudę ale zaczynam się zastanawiać czy nie iść i oddać głosu nieważnego Smile


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - drakemoney - 17-05-2015 02:09

(17-05-2015 01:38)Kryspin napisał(a):  chce oddać głos na Dudę ale zaczynam się zastanawiać czy nie iść i oddać głosu nieważnego Smile

Jedyny plus oddania głosu na dude to zrobienie na złość komorowskiemu i całemu po-psl. PIS jak dojdzie do władzy to będzie gryzł się ze wszystkimi w sejmie. To będzie miało pewien pozytywny efekt bo będą się wszystkie frakcje eliminowac nawzajem ale mocodawcy, którzy kreują rzeczywistość w kraju będą wciąż ci sami, zmieni się tylko grono marionetek.

Zatem idź! Zrób na złość buuulowi i całemu po-psl. Wink

"Polityka jako zawód i powołanie ma sens wówczas, gdy łączy szansę wielkiej nagrody dzięki sukcesom i zapowiedź surowej kary za zawiniony brak sukcesów"


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - fusek - 17-05-2015 04:26

(17-05-2015 02:09)drakemoney napisał(a):  
(17-05-2015 01:38)Kryspin napisał(a):  chce oddać głos na Dudę ale zaczynam się zastanawiać czy nie iść i oddać głosu nieważnego Smile

Jedyny plus oddania głosu na dude to zrobienie na złość komorowskiemu i całemu po-psl. PIS jak dojdzie do władzy to będzie gryzł się ze wszystkimi w sejmie. To będzie miało pewien pozytywny efekt bo będą się wszystkie frakcje eliminowac nawzajem ale mocodawcy, którzy kreują rzeczywistość w kraju będą wciąż ci sami, zmieni się tylko grono marionetek.

Zatem idź! Zrób na złość buuulowi i całemu po-psl. Wink

"Polityka jako zawód i powołanie ma sens wówczas, gdy łączy szansę wielkiej nagrody dzięki sukcesom i zapowiedź surowej kary za zawiniony brak sukcesów"
Bedzie gryzl sie? Cxy bedzie przedstawiany w mediach jako partia gryzaca? To jeat zasadnicza roznica.


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - Slight - 17-05-2015 08:42

Ja na początku byłem za Komorowskim, ale jakoś w ostatnich tygodniach zwątpiłem w niego, a jak posłuchałem Dudę, to niektóre rzeczy naprawdę dobrze gadał, także mam mętlik w głowie.


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - mateusz2045 - 17-05-2015 09:19

Duda jest za podniesieniem kwoty wolnej od podatku do conajmiej 8tyś Tongue


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - domin_dz - 17-05-2015 09:58

(17-05-2015 09:19)mateusz2045 napisał(a):  Duda jest za podniesieniem kwoty wolnej od podatku do conajmiej 8tyś Tongue

Skąd ja to znam... A no tak:
[Obrazek: Tusk-k%C5%82amca-obietnice.jpg]


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - Pawlak093 - 17-05-2015 13:56

Ja już się przestałem tym interesować.

Kiedy będą wyniki 2 tury ? Big Grin


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - prawego - 17-05-2015 18:14

Dzisiaj debata, wstyd... ale ktoś tych ludzi jednak wybiera, dlatego trochę przykro...


RE: II Tura Wyborów Prezydenckich 2015 - mateusz2045 - 17-05-2015 21:09

Na debacie komur pokazał jakim jest imbecylem, 0 kultury cały czas ataki na rządy PISu chociaż Duda nie miał na to wpływu.
Tonący łapie się ostatniej deski ratunku i wytyka jakieś bzdury, cały czas przerywał. Z przyjemnością zagłosuje na Pana Dude