Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam osoby która ma doświadczenie z zarabianiem na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam osoby która ma doświadczenie z zarabianiem na fb (/Temat-Szukam-osoby-ktora-ma-doswiadczenie-z-zarabianiem-na-fb-113878)



Szukam osoby która ma doświadczenie z zarabianiem na fb - koza09 - 11-05-2015 18:16

Witam, poszukuję osoby która ma doświadczenie w zarabianiu na facebooku. Nie wymagam dużo, tylko kilka porad. Moje doświadczenie z fb jest zerowe więc potrzebuję kilku porad jak się nie spalić, zarabiam na eforsa. Jestem w posiadaniu kilku (na początek) fb, jeden z zasięgiem 3mln, 3-6k polubień pod postami. Chodzi mi dokładniej o pytania typu czy muszę używać skracaczy itp. oraz kilka małych pytań dotyczących opłacalności.
A jeżeli ktoś by chciał zostać moim mentorem który pozwoli mi zarobić więcej (nie koniecznie tylko na fb) to też się na pewno dogadamy. Ogółem na sub sms zarobiłem ok. 15 tyś.
Słyszałem też o tym że nieźle można zarobić na fb poprzez płatne skracacze.


Szukam osoby która ma doświadczenie z zarabianiem na fb - surfer0700 - 11-05-2015 18:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.