Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! (/Temat-WYKONAM-Masowa-ilosc-kont-pocztowych-113873)



[WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - wiezaawieza - 11-05-2015 17:54

Witam!

Założę masowo konta na pocztach typu wp.pl / o2.pl itd.

Cena za 100 sztuk (można kupować paczkami 20,50,100,200...):

- z narzuconym przez was loginem* i hasłem = 15gr/konto
- z losowym loginem i hasłem = 10gr/konto
*Do narzuconego loginu dodaję cyfry(od 1-100, chyba że @mail jest już zajęty)

Konta dostaniecie w przeciągu 5h od odczytania przeze mnie pw.
Zapłata: Przelew na konto bankowe, paypal

Konta robię najchętniej na serwisie wp.pl ale jeśli ktoś ma inne upodobania to już na pw Smile (onet.pl chwilowo odpada)

Pozdrawiam !

##############Zlecenia można składać, lecz chwilowo bez możliwości narzucenia poczty.###############


RE: [WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - Badyl1999 - 11-05-2015 19:43

Konta zrobione.Polecam użytkownika


RE: [WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - Mercz - 12-05-2015 17:28

Gmail wchodzi w grę?


RE: [WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - wiezaawieza - 12-05-2015 17:40

niestety nie. Głównie wp.pl / o2.pl + zagraniczne jeśli ktoś nie ma nic przeciwko.


RE: [WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - wiezaawieza - 29-05-2015 10:36

Odświeżam. Obecnie mam na stanie ~50 kont o2.pl / 6 interia.pl / 5 gazeta.pl ale jadę dzisiaj z robotą więc czekam na zlecenia Wink


RE: [WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - rekki - 13-07-2015 01:15

Interesuje mnie 100x wp, 100x interia oraz 100x poczta.fm, dasz radę zrobić? Jeśli tak, to pisz PW, dogadamy szczegóły.


RE: [WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - gmorgenstern56 - 13-08-2015 20:19

jakie zagraniczne wchodzą w grę?


[WYKONAM] Masowa ilość kont pocztowych ! - yazir - 03-01-2016 01:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.