Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zainwestuj swoje BTC z zyskiem - 30%, 40%, 50% (/Temat-Zainwestuj-swoje-BTC-z-zyskiem-30-40-50-113815)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - Styler - 11-05-2015 18:57

Chętnie zainwestuję 0,005 BTC na początek w plan numer 2. Odezwiesz się jakoś?


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - bykonrado - 11-05-2015 19:07

Jeśli możesz to proszę o kontakt PW lub GG (Dziś mnie nie bedzie już raczej na gg dopiero jutro bede ). A tak to na forum jestem blisko 20/7


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - szygorski - 11-05-2015 20:36

Nie chcę wyjść na jakiegoś zrzędę, czy coś. Ale powiedz mi jeśli metoda jest taka cudowna, daje przynajmniej 90% zysku w miesiąc to po co ci kapitał ludzi z forum? Bierz kredyt nakupuj BTC i inwestuj. Jesteś wstanie nabić takie kwoty że szok. Gdzieś musi być haczyk...


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - bykonrado - 11-05-2015 20:46

Bo wiesz nie kazdy dziala na wlasna korzysc, po co ja mam tylko korzystac? Niech tez inni skorzystają.

Kolejne 2 inwestycje poprawnie zaakceptowane.


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - szygorski - 11-05-2015 22:45

Nie rozumiem takiego myślenia. Jeśli chcesz żeby inni skorzystali to opisz swój sposób. Jeśli nie chcesz się dzielić sposobem to wyciągaj z niego jak najwięcej pieniędzy i dziel się zarobkami z potrzebującymi - proste. Jeśli potrzebujesz funduszy od innych i nie chcesz zaryzykować własnym kapitałem to znaczy że metoda nie jest takim cudem i ryzyko istnieje, albo jest jakiś inny haczyk. W każdym innym przypadku twoje działania są nielogiczne i tylko marnują Twój czas.

PS Żeby nie było to nic do Ciebie nie mam, możesz robić co chcesz Smile Wyrażam tylko swoje zdanie Jerk2


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - Styler - 12-05-2015 10:48

Wygląda na to na totalny fake ale zaryzykuję i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Będę wam dawał znać czy warto Wink


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - mamrocik - 12-05-2015 11:36

(11-05-2015 20:36)szygorski napisał(a):  Nie chcę wyjść na jakiegoś zrzędę, czy coś. Ale powiedz mi jeśli metoda jest taka cudowna, daje przynajmniej 90% zysku w miesiąc to po co ci kapitał ludzi z forum? Bierz kredyt nakupuj BTC i inwestuj. Jesteś wstanie nabić takie kwoty że szok. Gdzieś musi być haczyk...

ZRZĘDA beka . Pomyśl trochę , jest tu kilka ludzi na forum którzy oferują pewny zysk np. po 2 tygodniach , ale nie zdradzą metody , bo może jest to dla nich nie opłacalne. Nie chcą brać kredytów, bo może nie wypalić interesik , a lepiej oddać mniejsze kwoty ludziom , niż być stratny dużo swoich Jerk


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - szygorski - 12-05-2015 11:54

Dokładnie, uderzyłeś w samo sedno "może nie wypalić". Ja się nie czepiam sposobu zarabiania/szukania środków na szybszy zarobek. Czepiam się tylko tego "Inwestycja jest bezpieczna, a metoda jaka stosuję nigdy się nie wyczerpie." Jeśli jest się Matką Teresą z Kalkuty to oddawałoby się już zarobione pieniądze, a nie brało od innych żeby im pomóc zarabiać Big Grin

Sposób jest zapewne dobry, zapewne przynosi zyski, zapewne wiele osób będzie zadowolonych. Ale i zapewne autor tematu zarobi dzięki temu więcej i zminimalizuje ryzyko utraty własnego kapitału Smile

PS Nie trzeba brać kredytu, można pożyczyć małą kwotę od sąsiada/znajomego. Jednak lepiej pożyczyć dożo mikro kwot od dużej ilości osób - taki mały wniosek Smile


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - bykonrado - 12-05-2015 14:09

Szygorski rozumiem twoje myślenie.

Metoda jest metodą "rynkową".

Osoby, które zainwestowały, a już wkrótce otrzymają wypłatę proszę o odpowiedź jak wygląda kontakt ze mną, czy są jakieś problemy itp.


Dziś dodana została kolejna inwestycja użytkownika tego forum.

--Dodano nowe plany, różniące się od innych--


RE: Zainwestuj swoje BTC. Bezpiecznie, z zyskiem. - semirek1 - 12-05-2015 14:51

Właśnie najlepszą opcją by było jakby użytkownicy inwestujący się wypowiedzieli a najlepiej jakiś moderator to potwierdził .