Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
6Obcy SpamBot - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 6Obcy SpamBot (/Temat-6Obcy-SpamBot-113789)

Strony: 1 2


6Obcy SpamBot - Dk2RR - 10-05-2015 13:49

1.Nazwa przedmiotu : 6Obcy SpamBot
2.Opis przedmiotu : Pokrótce: Program służy do spamowania na serwisie 6Obcy
W paczce znajduje się:
-Program
-FAQ
-Licencja
-Plik z pytaniami
3.Zdjęcia :
[Obrazek: 93784707646376649168.jpg]
4.Kontakt : PW/GG:53406137 W programie jest też moje gg.
5.Cena : 12 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

Jako ciekawostkę dodam, że program miał być za darmo. Czemu nie jest? Ano z kilku powodów, ale 2 najważniejsze to:

1. 6Obcy bardzo szybko wprowadziłoby zabezpieczenia
2. Chcę wreszcie coś zarobić Tongue

Jeśli macie jakieś pytania możecie śmiało pisać.


RE: 6Obcy SpamBot - Narutek - 10-05-2015 20:00

Zadam kilka pytań.

1. Czy na 6obcy da radę wysyłać linki?
2. Widziałem ,że zajmujesz się też botami ask.fm czy zamierzasz jakieś jeszcze zrobić i za jaką cenę ? Big Grin
3.Wymagania bota do 6obcy , działa na Windows XP?
Jutro dostaje $$ na paypala i kupuje bocika .


RE: 6Obcy SpamBot - Dk2RR - 10-05-2015 20:10

1. Jak najbardziej tak. Możesz to zrobić po 1 minucie rozmowy, czyli jeśli dobrze ustawisz bota nie będzie problemu.
2. W sumie czemu nie. Idą wakacje, a ja już mam kilka pomysłów na boty(nie tylko do aska). Co do ceny..hmm, myślę coś koło ceny tego bota. Będzie to zależało czy na program poświęciłem dużo czasu i czy był "trudny" do napisania. Ogólnie programy piszę hobbistycznie i nie zależy mi aż tak bardzo na kasie. Chociaż wiadomo - fajnie jest też zarobić Smile
3. Hm, nie powinno być problemu, ale jeśli by nie działało nie będzie problemu z oddaniem kasy Smile


RE: 6Obcy SpamBot - Narutek - 10-05-2015 20:14

Więc biorę jutro , rezerwuję sztukę. Co do systemu to nie mam problemu bo mam 2 kompy ale na jednym operuje ciągle na Windowsie Xp , najbardziej optymalny Big Grin . Jakbyś coś do Ask.fm tworzył to bardzo chętnie przygarnę. Działam na tej platformie Big Grin


RE: 6Obcy SpamBot - Dk2RR - 10-05-2015 20:37

Bardzo się cieszę Smile

Myślę że do aska też będzie, ale wszystko w swoim czasie. (czyli pewnie czerwiec/lipiec Big Grin). Teraz jeszcze muszę dopieścić ten program. Chciałbym żeby działał bez widocznej przeglądarki, a podgląd był tylko dodatkiem(co niestanowi problemu, ale obecnie brak mi czasu). Dodatkowo jest też kilka funkcji które również chciałbym dodać do programu, coby lepiej się z nim pracowało.


RE: 6Obcy SpamBot - Narutek - 11-05-2015 11:00

Wyślij mi pw ze swoim adresem Paypal. Przyszła już kaska , mogę kupić bocika Smile

Bot zakupiony , czas na testy Smile


RE: 6Obcy SpamBot - Dk2RR - 11-05-2015 21:12

Mini aktualizacja:

Teraz podgląd jest dodatkiem, który można wyłączyć (czyli bez przeglądarki)

[Obrazek: 51380469116656663417.jpg]

Aktualizację wyślę jutro po południu Smile


RE: 6Obcy SpamBot - levy52 - 12-05-2015 20:42

Bocik kupiony, wszystko ok Smile


RE: 6Obcy SpamBot - Dk2RR - 13-05-2015 15:41

Proszę o zamknięcie tematu.

Bot został wykupiony i już nie będzie sprzedawany.

#Oczywiście ci którzy zdążyli go kupić nie muszą się o nic martwić.


RE: 6Obcy SpamBot - Ando - 18-05-2015 20:02

Ehh.. Tego bota dostałem w paczce z poradnikiem z forum i muszę powiedzieć, że..... można go sobie rozbić o kant wiadmo czego Wink
Pozdrawiam Wink