Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BidTheBag - nowość w internecie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BidTheBag - nowość w internecie! (/Temat-BidTheBag-nowosc-w-internecie-113775)

Strony: 1 2 3


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - remka - 10-05-2015 20:25

Bykonrado coś tam tworzy jeszcze
i jeszcze ktoś raz coś tam pisał, ale uciekło mi kto i co xd


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - cancan - 10-05-2015 20:32

Czyli czekasz tylko nie pamietasz na co beka Wink


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - remka - 10-05-2015 20:36

(10-05-2015 20:32)cancan napisał(a):  Czyli czekasz tylko nie pamietasz na co beka Wink

to czekanie to lekka ironia. Trzecia zapowiedź jakiegoś portalu w ciągu 2-3 dni. Czekam aż coś ruszy.

Wy przynajmniej macie juz fanpage na FB xd i stronę w budowie ;p
Piszę Wy bo domyślam się, że współdziałasz, tak odebrałem Twoje komentarze.


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - cancan - 10-05-2015 20:49

Zbliżamy się do finiszu, więc uruchomiliśmy FP, aby tam informować co i jak Smile Strona aktualnie jest tylko zapowiedzią, że coś na niej będzie.

Owszem projekt jest tworzony przy współpracy kilku osób Smile


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - bykonrado - 11-05-2015 14:29

Aha czyli strona coś jak tanieaukcje itp?

+@remka my mamy zamiar stworzyc program wyplacalny na kilkanascie lat i odrózniajacy sie od innych programow.


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - cancan - 12-05-2015 03:02

(11-05-2015 14:29)bykonrado napisał(a):  Aha czyli strona coś jak tanieaukcje itp?
Z jednej strony tak, ale z drugiej strony zaś nie Smile


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - remka - 16-05-2015 02:16

Ehh zrobiliście na forum konkurs dla 20 osób. Polegał on na polubieniu, udostępnieniu i wpisaniu swojego numeru portfela. W zamian, pierwszych 20 osób miało otrzymać 0,001 BTC...

Kolega założył konto specjalnie dla tego by wziąć udział. Dostał taką wiadomość :
[Obrazek: CZEUUXc.png]

No to napisałem ja ze swojego konta, ze znajomymi, zwerifikowanego i ze stażem.
Udostępniłem, polubiłem, napisałem komentarz ze swoim numerem portfela.

I co? Posty usunięte. BTC nie przelane.

Szybko się wycofaliście z tego konkursu...


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - cancan - 16-05-2015 02:48

(16-05-2015 02:16)remka napisał(a):  Ehh zrobiliście na forum konkurs dla 20 osób. Polegał on na polubieniu, udostępnieniu i wpisaniu swojego numeru portfela. W zamian, pierwszych 20 osób miało otrzymać 0,001 BTC...

Kolega założył konto specjalnie dla tego by wziąć udział. Dostał taką wiadomość :

No to napisałem ja ze swojego konta, ze znajomymi, zwerifikowanego i ze stażem.
Udostępniłem, polubiłem, napisałem komentarz ze swoim numerem portfela.

I co? Posty usunięte. BTC nie przelane.

Szybko się wycofaliście z tego konkursu...
Kolega koledze kolegi? Konto czyste, brak znajomych, brak zdjęc, brak czegokolwiek - jako, że płacę za udostępnienie mam prawo zweryfikować czy konto jest spamerskie czy nie. I tak też zrobiłem konto j/w.

Co do Twojego "like" and "share" zostało potraktowane jako ponowna próba wyciągniecia BTC - 4 min po wywaleniu komenta, przy zerowym zainteresowaniu wyskakuje komentarz - czyż nie podejrzanę? Chcesz wysle Ci te BTC - dla mnie to nie problem.


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - remka - 16-05-2015 02:58

Dane osobowe zedytowane na Twoją prośbę, chociaż cytując sam je udostępniasz... Wink

to, że rozmawiamy na TS i akurat w tym samym czasie napisaliśmy, jasne że może wydawać się podejrzane. No ale to dwie różne osoby. Eryk się nie czepia, on rozumie. Ja się czepiam. Napisałem Ci na PW adres portfela, bo skoro, wziąłem w tym udział i spełniłem jak należy wymagania nim skasowaliście temat, należy mi się nagroda.

Dziękuje za szybką odpowiedź, dalej wyczekuję startu. Wink


RE: BidTheBag - nowość w internecie! - cancan - 16-05-2015 03:00

Więc żeby nie pisać na PW udostępniam potwierdzenie nadania z BitBay'a czekam na "przetworzenie"
[Obrazek: 67571c4464e1b8f36714fd6917ed1af3.png]

I Potwierdzenie https://blockchain.info/pl/tx/c7d220d871e170ae53c41b95527ffc91abda783f7ca4e520dfc63a84980e4a9c