Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Promowanie youtube (/Temat-Promowanie-youtube-113772)



Promowanie youtube - Ripos - 09-05-2015 23:45

Dużo czytałem o tym jak działa youtube i trafiłem na artykuł, w którym dowiedziałem się, że podczas "promowania" swojego kanału można pójść na łatwiznę i po prostu wykupić reklamy. Doczytałem się również, że kilku z "dużych" youtuberów tak zaczynało(jeden z polski).
Pytanie : Jak to dokładnie działa? Chodzi o kupno reklam w adwords czy jest inny serwis do tego? Jakie są koszta np za 1000 kliknięć w mój film?


RE: Promowanie youtube - lukaswu - 09-05-2015 23:54

Promowanie filmów w google adwords jest bardzo drogie, ale mozesz ustawić budżet dzienny jaki chcesz https://www.google.pl/adwords/ (kampanie --> kampanie video lub z menadżera filmów na kanale --> promuj) . A jeżeli chodzi Ci tylko o wyświetlenia bo i w ten sposób można wypromować to mogę Ci to wykonać tanio Wink


RE: Promowanie youtube - Ripos - 10-05-2015 00:05

Nie chodzi mi o same wyświetlenia tylko o realne osoby.
Daje coś promowanie przez adwords? Chodzi mi np limit dzienny 100 złotych przez 10 miesięcy co może dać? Chodzi mi o liczbę subów i wyświetleń/miesiąc. Tak zdaję sobię sprawę, że dużo zależy od treści i jakości wykonania.


e1:
Da się promowac cały kanał w ten sposób czy tylko filmy?


RE: Promowanie youtube - lukaswu - 10-05-2015 00:31

Chcesz zostawić im 30k? Nie warto. Są inne tańsze i lepsze sposoby jak chcesz to Ci mogę pomóc wypromować napisz na pw i link do kanału.


RE: Promowanie youtube - wasia90 - 11-05-2015 01:26

Reklamowanie na siłę kanału na yt wg mnie się w ogóle nie opłaca. Za realne odsłony zapłacisz kupę kasy, a ludzi tylko obejrzą filmik, ale nie zasubskrybują. Taka forma reklamy nigdy ci się nie zwróci.


RE: Promowanie youtube - Klin - 11-05-2015 18:19

Zamiast reklamować skup się na wartościowym contencie, gdy stworzysz coś ciekawego pójdzie w ruch "maszyna viralna" i wypromujesz sam kanał.


RE: Promowanie youtube - prawego - 17-05-2015 12:37

Zależy co ktoś miał na myśli, można kupić sztuczne wyświetlenia, ale Youtube pewnie to po czasie wykrywa. Można też skorzystać z usług serwisów udostępniających filmy z Youtube swoim widzom. Jeśli im się zapłaci to chętnie taki filmik przepchną wyżej.