Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. (/Temat-Dziennik-Pracy-Radka-Czyli-zbieranie-na-prawko-i-samochod-113761)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - LodzioMiodziox - 09-05-2015 19:31

Witam wszystkich użytkowników tego forum.. Mam na imię Radek, półtora miesiąca temu skończyłem 18 lat i trafiłem na te forum.. Od tygodnia próbuję jakoś zarobić.. Na leadmore mam 41 zł smutny Dzisiaj 26 wizyt i 1 rejestracja.. Myślę jeszcze nad PPI i obstawianiem meczy.. W PPI założyłem dzisiaj bloga i na razie dodane jest 5 postów.. Jutro dobiję do około 30 i będę próbował po woli jakoś zrobić ruch na blogu.Nie wiem jeszcze jak ale raczej coś znajdę na ten temat ;d Gdy dozbieram 50 zł z leadmore to chciałbym je w coś zainwestować... Jeśli ktoś jest obeznany w którymś z tych tematów to chętnie posłucham rad... Aa i moim celem jest uzbieranie na prawko i samochód ! beka


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - EpicBlank - 09-05-2015 20:34

Cóż, ciężko ci będze dobić celu, jednak kto nie próbuje ten wina nie pije, czy coś takiego Big Grin

Bede obserwował :3


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - LodzioMiodziox - 09-05-2015 20:43

Jutro dużo poświęcę na czytanie o SEO i zobaczymy czy coś z tego wyniknie.. Musi się udać !


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - piciaszek - 09-05-2015 23:38

Też zbieram powoli na prawko i pierwszy dupowóz z tym wyjątkiem, że jestem 2 lata młodszy od Ciebie Tongue Życzę powodzenia Big Grin


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - Marusia - 09-05-2015 23:50

Powodzenia w zarabianiu, sama zbieram na samochód i wiem jaki to duży cel Smile


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - wiezaawieza - 09-05-2015 23:51

Na prawko uzbierasz ale na samochód? Życzę powodzenia i nie poddawaj się za wcześnie.


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - Pasza dla konia - 10-05-2015 00:25

Nikt tu nie pisze o wypasionym aucie Tongue Maluch też się zda ...

BTW życzę udanych zarobków Smile


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - LodzioMiodziox - 10-05-2015 10:45

Dziękuję wszystkim za miłe słowa ! Smile Teraz biorę się za niemiecki i od 13 czytam o SEO oraz dodaje posty !!


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - EpicBlank - 10-05-2015 19:12

Pamiętaj że te forum to skarbnica wiedzy, na pewno dasz rade ^^
Powodzenia! ^^


RE: Dziennik Pracy Radka - Czyli zbieranie na prawko i samochód.. - LodzioMiodziox - 10-05-2015 19:22

Dziękuję ! Smile Dobra dobiłem dzisiaj te 50 zł na leadmore i zleciłem wypłatę !! Teraz tylko w co zainwestować?
Na blogu PPI dobiłem 15 postów Smile