Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pozycjonowanie strony (/Temat-Pozycjonowanie-strony-113757)

Strony: 1 2


RE: Pozycjonowanie strony - rachman - 09-05-2015 22:37

Przez kilka miesięcy na bank ładnie będzie jeśli solidnie się weźmiesz. zależy od fraz bo jeśli konkurencja silna to ciężej będzie ale wtedy naciskać na dłuższe frazy i spokojnie umacniać pozycję. Na oferty xxx linków pozycjonujących itd bym się nie kusił, to strzał w stopę może być. Nie wiesz kto co jak i gdzie linkuje. Takimi ofertami to linkuj zaplecze co najwyżej a i to lepiej zaplecze 2 stopnia. Główną domenę to staraj się tylko zróżnicowanymi linkami ale dobrymi (nie śmieciowymi) linkować. Zrób bloga do strony jeśli to jakoś się wiąże i z niego linki też dobrym pomysłem są.


RE: Pozycjonowanie strony - idz-do - 09-05-2015 23:30

(09-05-2015 22:37)rachman napisał(a):  Przez kilka miesięcy na bank ładnie będzie jeśli solidnie się weźmiesz. zależy od fraz bo jeśli konkurencja silna to ciężej będzie ale wtedy naciskać na dłuższe frazy i spokojnie umacniać pozycję. Na oferty xxx linków pozycjonujących itd bym się nie kusił, to strzał w stopę może być. Nie wiesz kto co jak i gdzie linkuje. Takimi ofertami to linkuj zaplecze co najwyżej a i to lepiej zaplecze 2 stopnia. Główną domenę to staraj się tylko zróżnicowanymi linkami ale dobrymi (nie śmieciowymi) linkować. Zrób bloga do strony jeśli to jakoś się wiąże i z niego linki też dobrym pomysłem są.

no bloga to raczej nie ale małe forum można w sumie zrobić, no myśle poważnie nad tym projektem więc raczej sie wezme do roboty , tymbardziej że zamówiłem już u grafika layout do silnika , konkurencja co prawda jest ale myśle że nie jest aż tak silna


RE: Pozycjonowanie strony - rachman - 10-05-2015 00:27

blog czy forum - no zależy od strony co bardziej pasuje. chodzi o to by sporo tekstu było gdzie ładować. gogiel ceni treści tematyczne.
konkurencja zawsze jest Wink powodzenia


RE: Pozycjonowanie strony - wasia90 - 11-05-2015 01:20

@idz-do Jaka branża mniej więcej?

@rachman Wiadomo, że google bardzo ceni blog, jednak odnośnie forum to nigdy nie zastanawiałem się jak to jest dokładnie. Jakieś przemyślenia?


RE: Pozycjonowanie strony - rachman - 11-05-2015 11:19

Przemyślenia? No wg mnie blog ma przewagę nad forum (jakąś nie określoną bo nie porównywałem ale tak logicznie myśląc) dlatego że na forum zawsze będzie dużo tekstu ale: niekoniecznie związanego z tematem, nie masz pełnej kontroli co na nim się znajdzie, więcej pracy związanej z administracją itd., więcej wychodzących linków Smile
To tak na szybko, nigdy się konkretnie nad tym nie zastanawiałem. Z drugiej strony forum to ciągle nowa treść co też mile widziane, robot widzi że ciągle coś przybywa więc forum żyje.


RE: Pozycjonowanie strony - Albionzabrze - 13-05-2015 15:44

Moderowane Forum to prawdziwa Seo moc


RE: Pozycjonowanie strony - prawego - 17-05-2015 12:27

Jeśli nie chcesz przeznaczać na to pieniędzy to Twoim środkiem jest czas. Oczywiście musisz zdobyć zarówno link dofollow jak i nofollow, żeby wszystko zróżnicować. Dobre źródła to rzeczywiście fora i blogi. Pozycjonowanie to kwestia prób i błędów. Pamiętaj o wartości w postaci treści z Twojej strony.


RE: Pozycjonowanie strony - zyga - 23-06-2015 19:54

Kilka lat nauki i będzie dobrze Wink albo weź dobrą agencję jak to poważny biznes na lata.


Pozycjonowanie strony - Artinesse - 02-03-2018 15:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.