Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu (/Temat-Inwestycja-u-mnie-10-zysku-po-miesiacu-113741)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - Styler - 15-06-2015 15:58

Więc w jakim czasie (gdybyś coś nie wypaliło) jesteś w stanie oddać pieniądze?


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - Melex - 15-06-2015 16:10

Po miesiacu? chyba zamyka się taką lokatę, więc dodam do tego +10%, więc będzie 20% w 2 miesiące.


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - nitram - 15-06-2015 21:57

@[Melex] jak ten czas szybko leci, 30 dni minęło. Czekam na jakis kontakt informacje.


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - Melex - 15-06-2015 22:23

w czwartek przelew poszedł, w piątek powinien dojść więc sprawdź Smile


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - DeI - 15-06-2015 22:29

Czekam z niecierpliwością na pierwszy screen z wpłaty. Ciekawe z jaką datą


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - nitram - 16-06-2015 19:34

Pieniądze wróciły do mnie z zyskiem podrzucę screeny jak znajdę chwilkę czasu.


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - kuli - 16-06-2015 19:46

A dlaczego trzeba wejsc od razu z 500 lub wielokrotnoscia?


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - Melex - 16-06-2015 19:57

bo szkoda mojego czasu dla zysku 10 zlootowego przy wpłacie 100zl..


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - Kiljan - 16-06-2015 20:11

Może teraz będę jak stary zrzęda ale...
- nie masz prawa do zarządzania pieniędzmi innymi niż swoje, ponieważ nie jesteś ani pełnomocnikiem tych osób ani tym bardziej instytucją finansową regulowaną i kontrolowaną przez KNF
- nie przedstawiasz danych o tym jaka jest to inwestycja i na czym ona polega
- jako dowód swojej wiarygodności podajesz swoje dane, to są żadne dane, jeśli nie działasz jako ktoś mogący operować kapitałem osób trzecich dlaczego nie zawrzesz tego w formie umowy o pożyczkę z taką i taką kwotą na koniec
- pragnę nadmienić, że zachodzi tutaj konieczność podwójnego opodatkowania tj. Pan Melex musi odprowadzić podatek od darowizny, Pan wpłacający musi odprowadzić taki podatek(od zysków kapitałowych, giełdowych etc. nie zachodzi ponieważ nie ma żadnych danych odnośnie inwestycji) od pieniędzy otrzymanych po miesiącu od Pana Melexa...
- wyplata nitramowi była bardziej niż pewna ponieważ tylko w taki sposób masz szanse na zdobycie zaufania ludzi, więc to ani trochę nie jest wiarygodne

Pomijam oczywiście tekst, że pieniądze leżą na lokacie i to jest jakimkolwiek powodem. Jakbym miał do wyboru coś za 10% miesiecznie i 2,5% rocznie to jednak wybór byłby prosty...


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - Melex - 16-06-2015 21:46

(16-06-2015 20:11)Kiljan napisał(a):  - wyplata nitramowi była bardziej niż pewna ponieważ tylko w taki sposób masz szanse na zdobycie zaufania ludzi, więc to ani trochę nie jest wiarygodne

Pomijam oczywiście tekst, że pieniądze leżą na lokacie i to jest jakimkolwiek powodem. Jakbym miał do wyboru coś za 10% miesiecznie i 2,5% rocznie to jednak wybór byłby prosty...


- następna osoba otrzyma zwrot za 2 dni, także może się pochwali.



Pozwól, że sam będę decydował na co swoje pieniądze wykładać.