Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu (/Temat-Inwestycja-u-mnie-10-zysku-po-miesiacu-113741)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Inwestycja u mnie - 10% zysku po miesiącu - Melex - 09-05-2015 10:30

Witam.
Oferują pewną inwestycję z 10% zwrotem po 30-31 dniach od zaksięgowania kwoty na moim rachunku bankowym.
Dlaczego pewną? Bo jak nie wypali to oddaje własną kasę.

Nakład pracy:
Czas zrobienia przelewu na podane przeze mnie konto.

Wymagania podstawowe aby dołączyć do projektu:
Kapitał 500 - 5000 zł ( max 10 osób po 500zł, chyba że ktoś wpłaci 2tyś to automatycznie jest liczony jako 4 osoby)
konto bankowe


Jak mi zaufać?
Po pierwsze podaje Ci dane potrzebne do przelewu, w których jest moje imię, nazwisko i nr konta bankowego.
Po drugie możesz potwierdzić te dane u moderatora (chyba surfer ma jak kupowałem poradnik) , oczywiście jeśli będzie miał chęci to może napisać, że ma moje dane.


Oferta jest ograniczona czasowo - do 15 maja. W następnym miesiącu jak inwestycja wypali to zacznę od nowa zbierać zapisy.


RE: Inwestycja - 10% zwrotu w miesiąc. - Melex - 10-05-2015 22:13

Dla pierwszych 2 osób, 20% zwrotu !!!


RE: Inwestycja - 10% zwrotu w miesiąc. - nitram - 11-05-2015 12:19

Przejmuję tą inwestycję do sprawdzenia Smile


RE: Inwestycja - 10% zwrotu w miesiąc. - drynd3k - 11-05-2015 16:02

Na to czekałem nitram Big Grin

Ja pewnie w to wejdę po recenzji Smile


RE: Inwestycja - 10% zwrotu w miesiąc. - poczmail - 11-05-2015 16:17

Będzie recenzja nitrama, to przedsięwzięcie znacznie zyska na wiarygodności. Smile


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - nitram - 12-05-2015 19:33

Pierwsze dokumenty weryfikacyjne do mnie dotarły jak wszystko pójdzie zgodnie z planem jutro wpłacam i czekam na zyski.


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - Melex - 13-05-2015 19:31

Nitram wpłacił jako 2 osoby, więc 20% zysku zostaje tylko dla niego.

Następni chętni ( 4 tyś zostało - 8 osób po minimum 500zł - można wpłacać kilku krotność 500zł ) mają gwarantowany 10% zysk.


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - Workis - 15-05-2015 13:24

Dzisiaj jest 15 maja, wiec na granicy deadlinu, ale moze zdarzymy. Zacznijmy od paru pytan:
- Jezeli dobrze rozumiem, na ten moment w puli jest 1000 PLN od Nitrama. Czy inwestycja ruszy jesli nie bedzie okraglych 5000 PLN?
- Jakie mamy zabezpieczenie pieniedzy? Samo imie, nazwisko i numer konta to zadne zabezpieczenie. Przydaloby sie cos wiecej.
- W duzym skrocie na czym polega inwestycja, dlaczego jest pewna i z czego wynika zysk? I dlaczego akurat po 30 dniach?
- Mozna rowniez wchodzic w inwestycje w kolejnych miesiacach?
- I ostatnie : czy sposob ten jest legalny?

Z gory dzieki za odpowiedzi, moga byc tutaj - moga byc na PW. Oczywiscie to na czym polega inwestycja opiszesz tak szczegolowo jak uwazasz, nie wiem co to jest, wiec nie wiem jaka jest wrazliwosc pomyslu na konkurencje.

pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - Melex - 15-05-2015 15:40

- inwestycja rusza jak dojdzie mi przelew na konto.
- nitram ma dane, które udostępni tylko w przypadku nie oddania kasy + zysku
- nie podaje żadnych danych o inwestycji, czas jest stały żebym sie nie zgubił.
- nie wiem tego, narazie próbuje inwestować i patrzę czy jest ssens.
- legalnie wplacasz kwotę, a ja legalnie Ci ja oddaje z zyskiem


RE: Inwestycja u mnie - 10% zysku po 30 dniach - Workis - 16-05-2015 22:04

1) Ok, zrozumiałe.
2) Reputacja Nitrama jest z pewnoscia wystarczajaca i pomimo tego, ze wierze w jego wiedze i wyczucie co do osób to byloby super gdyby dal tutaj informacje jakiego rodzaju dane i dokumenty posiada. Smile
3) Zrozumiałe.
4) Czyli na ten moment inwestycja jest niesprawdzona i może przynieść straty. Gdyby tak sie wlasnie okazalo to oddajesz z wlasnej kieszeni no i raczej na tym by sie temat skonczyl?
5) Nie do konca o to chodzilo, ale fakt faktem - to wystarczy. Smile

Jeszcze dwa pytanka:
- Czy oferta po 15 maja jest nadal aktualna i mozna wejsc np. w poniedzialek? Wink
- Czy wieksza pula (pieniadze inwestorow) oznacza wiekszy zysk z inwestycji? Dlaczego korzystasz z funduszy inwestorow zamiast pozwolic sobie zarobic wiecej? Wink

pozdrawiam serdecznie