Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja lista oszustów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Moja lista oszustów (/Temat-Moja-lista-oszustow-113728)



Moja lista oszustów - Laken - 08-05-2015 21:59

Witam
Dzisiaj postanowiłem poinformować o oszustach korzystających z tego forum.
A oto oni:

typomix / @[Seapo] - jeden user dwa konta, dwa nr gg: 50767956 (Seapo) 41584414 (typomix) oszustwa na sprzedaży ustawek / typów, niby od zaufanego typera a sam je tworzy, oraz oszukuje na sprzedaży bonusów do buków, dodatkowo może brać pożyczki na typy.
Załącznik:
[Obrazek: depo14euvv.png]
Rozmowa:
[Obrazek: przechwytywaniev7u3d.jpg]

@[imperator123] - pożyczyłem mu 10$ PM 25 kwietnia na jeden dzień ale od 27 nie ma go na forum. Także za dowód screeny rozmów.
[Obrazek: 790ae74b57cd18cu52.jpg]

Jeśli pojawiłeś się na tej liście, a nie powinno Ciebie tutaj być, to pisz a wszystko wyjaśnię, jeśli nie chcesz tu być oddaj co mi się należy a usunę Twój nick.


RE: Moja lista oszustów - marcel_kk - 10-05-2015 17:35

Zdecydowanie nie powinieneś mnie w to mieszać, zrobiłem przysługę a skoro
sami powierzacie z własnej nieprzymuszonej woli pieniądze jakimś "super typerom"
a potem "złoty typ" nie wchodzi to do kogo masz pretensje ?


RE: Moja lista oszustów - Laken - 11-05-2015 11:47

Ok już skasowane sorry, że na początku nie spytałem o zgodę. I nie mam pretensji tylko ostrzegam Smile


RE: Moja lista oszustów - Kurus92 - 11-05-2015 11:51

Ten screen bet365 z daleka wieje podróbą facepalmfacepalm


RE: Moja lista oszustów - surfer0700 - 11-05-2015 11:53

Szczerze mówiąc to sam sobie jesteś winien takiej sytuacji. Zgadnij dlaczego na forum istnieje BEZWZGLĘDNY zakaz sprzedaży typów? Brawo! Właśnie dlatego. Smile