Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www (/Temat-Dobra-Kasa-Z-Adsense-Wlasna-Strona-Www-113723)

Strony: 1 2


Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - Tyrkijt - 08-05-2015 20:11

1.Nazwa przedmiotu : Zarabianie na AdSense - WŁASNA STRONA WWW!

2.Opis przedmiotu : Sprzedam poradnik, w którym opisałem jak zarabiać na AdSense poprzez posiadanie własnej strony internetowej. Pierwsze zarobki są możliwe jeszcze tego samego dnia! Moja maksymalna dniówka to ponad 300 PLN! Jestem pewien że i Tobie uda się dojść do takiej kwoty. Wystarczy postępować zgodnie z poradnikiem.

3.Zdjęcia : brak

4.Kontakt : PW

5.Cena : 50PLN

6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal

FAQ:
1. Czy muszę zainwestować coś oprócz ceny za poradnik?

- Tak, podstawa to domena i serwer. Dodatkowe inwestycje które opisałem mogą przyspieszyć i zwiększyć Twój dochód, ale nie są obowiązkowe.

2. Czy muszę posiadać już konto na AdSense?
- Nie, możesz je dopiero założyć.

3. Ile potrzebuje czasu na odrobienie poradnika?
- Jeżeli posiadasz domenę i serwer oraz konto na AdSensie to w dniu zakupu zarobisz pierwsze dolary. Szybkość odrobienia poradnika zależy od tego jaką drogę promocji wybierzesz.

4. Ile czasu dziennie muszę spędzić przy tym aby zarobić?
- Tyle ile spędzisz, tyle zarobisz. Jest pewna czynność którą powinieneś wykonywać codziennie, zajmuje ona ok. 30 minut. Więcej pracy = więcej pieniędzy.

5. Co potrzebuję na start?
- Domenę i serwer.

6. Pokażesz screeny zarobków?
- Nie. Pisałem już o sytuacji gdy pokazałem screeny w dzienniku swoich zarobków. Wystarczy.



RE: Zarabianie na AdSense - WŁASNA STRONA WWW! - surfer0700 - 09-05-2015 12:28

Dostałem poradnik do recenzji, jest to 7 stron, czytelnie napisanych, zilustrowanych screenami. 5 z 7 stron to opis instalacji i konfiguracji skryptu, a ~2 strony to sposoby promocji serwisu. Poradnik przeznaczony raczej dla osób początkujących niż zaawansowanych earnerów. Sposoby promocji pozostawiają wiele do życzenia, ale fakt faktem da się w ten sposób zarobić. Tak jak autor napisał, pieniądze można zarobić jeszcze tego samego dnia. Domniemam że nie będą to jakieś kolosalne kwoty, ale te kilka złotych powinno wpaść. Moim zdaniem cena 100 złotych jest zbyt duża jak na instrukcję instalacji i konfiguracji skryptu. Za mało informacji na temat promocji, myślę że gdyby ta sekcja była jakoś bardziej rozwinięta, recenzja brzmiałaby o wiele lepiej.


RE: Zarabianie na AdSense - WŁASNA STRONA WWW! - Gremquen - 09-05-2015 12:48

Jak to surfer powiedział, gdyby cena była niższa to ja jestem chętny Smile
Może dla pierwszego klienta jakiś rabat?


RE: Zarabianie na AdSense - WŁASNA STRONA WWW! - Tyrkijt - 09-05-2015 12:49

Dziękuję za recenzję Smile
Cena obniżona do 50zł. Smile


RE: Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - Pmxq - 13-05-2015 21:30

mam pytanko, czy ja jako początkujący ( nie miałem styczności z tworzeniem ani zakładaniem stron, wiem tylko podstawowe informacje ) poradzę sobie z tym dzięki poradnikowi? Tongue


RE: Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - DeoRIP - 13-05-2015 21:31

Tak poradzisz sobie.


RE: Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - Tyrkijt - 13-05-2015 21:33

Dokładnie tak jak napisał DeoRIP, poradzisz sobie Smile


RE: Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - DeoRIP - 13-05-2015 22:03

Ogólnie sposób znany i prosty. Na pewno znają go osoby które trochę siedzą w internecie. Wielki plus za to że napisany od podstaw i krok po kroku jesteśmy prowadzeni co i jak zrobić. Jedynie bym radził dodać jak postawić stronę zakup domeny i serwera bo niektórzy nie wiedzą co i jak Smile
Zakup polecam osobą które dopiero chcą zacząć zarabiać lub chcą się dowiedzieć trochę więcej tylko uprzedzam, że może się okazać, że ten sposób zarabiania znacie Wink


RE: Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - Pmxq - 13-05-2015 22:17

Okej dzięki za info, jak będzie kaska na pp to zakupię Cool


RE: Dobra Kasa Z Adsense - Własna Strona Www - fusek - 14-05-2015 08:34

A czy jak mam strone i domene to cos mi to da czy musze nowa xalozyc