Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Od czego zacząć? (/Temat-Od-czego-zaczac-113701)

Strony: 1 2


Od czego zacząć? - Raster96 - 08-05-2015 14:12

Witajcie, jestem nowy na tym forum. Mam do Was pytanie, co byście mi polecili na początek? Codziennie siedzę przy komputerze kilkanaście godzin dziennie, więc postanowiłem to wykorzystać na coś przydatnego. Od razu mówię, że nie nastawiam się na wielkie zarobki, chciałbym zarobić cokolwiek, na początek nawet tego 1$. beka

Myślałem o surfbarach, bo i tak kompa mam włączonego praktycznie 24h na dobę, ale z tego co widzę, na tym forum nie ma zbyt dużego zainteresowania tą metodą zarobku. Od razu dodam, że odpada upload plików (kiepski net), a i nie chciałbym nic inwestować (no chyba, że te drobniaki, które być może zarobię przez neta).

Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Smile


RE: Od czego zacząć? - broofie - 08-05-2015 14:23

Na poczatek polecam http://goo.gl/L8sIoE


RE: Od czego zacząć? - Raster96 - 08-05-2015 14:50

Wczoraj przeglądałem forum przez kilkanaście godzin, niestety nie wiem od czego zacząć.


RE: Od czego zacząć? - prawego - 08-05-2015 14:57

Jeśli poświęcisz swój czas to w rzeczywistości większość Twoich regularnych działań przyniesie efekty, niezależnie od wyboru.


RE: Od czego zacząć? - Tomono - 08-05-2015 14:58

Rozkręć może jakiś Fanpage na FB, a wtedy to opcji zarobku jest od ch... Smile


RE: Od czego zacząć? - Raster96 - 08-05-2015 15:09

Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim za odpowiedzi.

@prawego Tak, tylko nie mogę znaleźć czegoś odpowiedniego. Nie mam żadnych stron WWW, Facebook itd, internet mam za słaby na uploadowanie plików. Już któryś raz zabieram się za znalezienie czegoś dla siebie, ale po raz kolejny tracę wiarę. Big Grin


RE: Od czego zacząć? - zjadamkredki - 08-05-2015 15:28

Ja na początku zaczynałem od stworzenia fanpage na FB, mysc mi dał poradnik co i jak, przy okazji ciągle przeglądałem to forum i w ciągu paru dni poznałem sporą liczbę metod zarabiania. Spodobały mi się sub-sms'y i teraz głównie z nich korzystam, ciągle coś czytam itp. Big Grin fanpage oczywiście nadal prowadzę.


RE: Od czego zacząć? - Wojtek574 - 08-05-2015 20:47

Jak bym ci polecił spróbować z skracaniem linków nie ma z tego fortuny ale też dużo pracować przy tym nie musisz ja osobiście skracam tylko na fp jedynie co muszę zrobić to zaplanować posty na fp. Jeżeli byś sie zdecydował na tego typ zarobku to polecam ci sie zgłosić do mysc'a tu masz jego dziennik >>> http://zarabiam.com/Temat-Dziennik-pracy-mysc-P-P-skracanie-MENTORING-94843 jest w nim kontakt do niego Smile


RE: Od czego zacząć? - venzer - 09-05-2015 07:14

Ja również polecam skracanie linków, nie wymaga to specjalistycznej wiedzy czy umiejętności, kilka dobrych pomysłów trochę pracy i naprawdę da się sporo zarobić.


RE: Od czego zacząć? - LordBeaK - 09-05-2015 07:28

W ostatecznosci buxy. Poszukaj w Poradnikach do Zarabiania tematu Multiclicker2. Masz juz konto PayPal?