Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarabiać na fanpage? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak zarabiać na fanpage? (/Temat-Jak-zarabiac-na-fanpage-113685)



Jak zarabiać na fanpage? - aixen - 08-05-2015 09:16

Witam, jestem właścicielem jednego z fp na fb związanego z rozdawaniem darmowych skinów CS:GO. Póki co podsyłam rejestracje do gier, do których należy się zarejestrować, co jest równoznaczne z przyjęciem do losowania broni. Wszystko by było dobrze, gdyby ludzie chętnie to robili. Obecnie moja strona liczy 820 polubień, a w tych konkursach udział bierze ok. 20 osób.
Po za tym zaliczanie leadów z siecią, z którą mam partnerstwo (gameflow) jest bardzo małe. Śmiało mogę stwierdzić, że co 3-4 lead zalicza prawidłowo.
Być może zmiana sieci partnerskiej by polepszyła obieg na stronie.
Proszę o wszelkie porady, w jaki sposób mógłbym na tym bardziej efektywnie zarabiać. Wszelkie propozycje mile widziane.


RE: Jak zarabiać na fanpage? - prawego - 08-05-2015 14:59

Daj też ludziom jakieś wartościowe treści, poradniki do CS, samo rozdawanie skórek nie zrobi Ci porządnego zasięgu.


Jak zarabiać na fanpage? - Admin - 10-05-2015 07:39

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.