Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Landing page - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Landing page (/Temat-Landing-page-113681)



Landing page - toonwie - 07-05-2015 23:18

Witam.
Potrzebuję kodu do mojej strony landing page (one page).
Tzn Mam background na którym jest opisane moja nisza. Na stronie tej potrzebuję video w konkretnym miejscu z serwera i odsyłacz do downloadu . Czy ktoś chciałby nakierować jaką techniką zrobić lub podać gotowy kod. Wiem że mogę to komuś zlecić, ale nie jestem pewien czy coś zarobię na tej niszy więc nie chce wydawać pieniędzy których nie mam, a może jest program który ułatwi mi to jeśli tak to bardzo prosiłbym o podanie jaki.


RE: Landing page - prawego - 08-05-2015 15:08

Jeśli chodzi o wstawianie wideo to pomoże Ci EMBED, jeśli linki to A HREF Wink