Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oglądaj filmy z ipla - reklama ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oglądaj filmy z ipla - reklama ? (/Temat-Ogladaj-filmy-z-ipla-reklama-113680)



Oglądaj filmy z ipla - reklama ? - idz-do - 07-05-2015 23:07

Cześć stworzyłem taką oto stronę która pozwoli nam oglądać filmy/seriale z serwisu ipla.tv za darmo bez reklam.
e-ipla.tk
Demo: http://e-ipla.tk

Niedługo bede mial domene .pl , czy ma sens nałożyć reklamy po bokach strony ? (nie w filmie)
screen
[Obrazek: e_ipla.jpg]


RE: Oglądaj filmy z ipla - reklama ? - Haxite - 07-05-2015 23:12

Wystarczy zainstalowany AdBlock Plus i oglądanie seriali na ipla.tv jest bez reklam Smile
Co do tematu to tylko po bokach jeśli już koniecznie chcesz. Przed filmem nie dasz bo czym się różnił będziesz od strony ipla.tv? (no właśnie Big Grin)
Ewentualnie na samej górze strony mógłbys jeszcze dać. Dól moim zdaniem odpada ponieważ większość tam nie zagląda więc i CTR bardzo słaby.


RE: Oglądaj filmy z ipla - reklama ? - idz-do - 07-05-2015 23:14

(07-05-2015 23:12)Haxite napisał(a):  Wystarczy zainstalowany AdBlock Plus i oglądanie seriali na ipla.tv jest bez reklam Smile
Co do tematu to tylko po bokach jeśli już koniecznie chcesz. Przed filmem nie dasz bo czym się różnił będziesz od strony ipla.tv? (no właśnie Big Grin)
wiem właśnie dlatego przed filmem ani w trakcie nie bedzie Tongue
ale po bokach mozna zawsze jakiś grosz wpadnie ;d

a co do strony to byla kiedys taka strona ripla ale juz niedziala wiec moze ta sie przyda
a co do reklamy , to czy google mi ją zaakceptuje ? bo niewiem skoro to sa materialy z ipli (prawa czy coś)

a no i połowa filmów niestety nie będzie działać póki co bo stronę mam na darmowym hostingu który nieubsługuje curla


RE: Oglądaj filmy z ipla - reklama ? - selfie - 07-05-2015 23:55

(07-05-2015 23:14)idz-do napisał(a):  
(07-05-2015 23:12)Haxite napisał(a):  Wystarczy zainstalowany AdBlock Plus i oglądanie seriali na ipla.tv jest bez reklam Smile
Co do tematu to tylko po bokach jeśli już koniecznie chcesz. Przed filmem nie dasz bo czym się różnił będziesz od strony ipla.tv? (no właśnie Big Grin)
wiem właśnie dlatego przed filmem ani w trakcie nie bedzie Tongue
ale po bokach mozna zawsze jakiś grosz wpadnie ;d

a co do strony to byla kiedys taka strona ripla ale juz niedziala wiec moze ta sie przyda
a co do reklamy , to czy google mi ją zaakceptuje ? bo niewiem skoro to sa materialy z ipli (prawa czy coś)

a no i połowa filmów niestety nie będzie działać póki co bo stronę mam na darmowym hostingu który nieubsługuje curla

Ja mogę tylko doradzić żebyś sobie za darmo załatwił domę z AZ.PL bo pierwszy rok masz za darmo a zawsze to lepiej wygląda i się lepiej indeksuje. Jakiś tekst na dole też by się przydał żeby było więcej treści na stronie dla wyszukiwarek. Wolne propozycje: Iplaplus.pl/ iplabezreklam.pl ale i tak wybierzesz swoją Big Grin Pozdrawiam.


RE: Oglądaj filmy z ipla - reklama ? - idz-do - 07-05-2015 23:59

(07-05-2015 23:55)selfie napisał(a):  
(07-05-2015 23:14)idz-do napisał(a):  
(07-05-2015 23:12)Haxite napisał(a):  Wystarczy zainstalowany AdBlock Plus i oglądanie seriali na ipla.tv jest bez reklam Smile
Co do tematu to tylko po bokach jeśli już koniecznie chcesz. Przed filmem nie dasz bo czym się różnił będziesz od strony ipla.tv? (no właśnie Big Grin)
wiem właśnie dlatego przed filmem ani w trakcie nie bedzie Tongue
ale po bokach mozna zawsze jakiś grosz wpadnie ;d

a co do strony to byla kiedys taka strona ripla ale juz niedziala wiec moze ta sie przyda
a co do reklamy , to czy google mi ją zaakceptuje ? bo niewiem skoro to sa materialy z ipli (prawa czy coś)

a no i połowa filmów niestety nie będzie działać póki co bo stronę mam na darmowym hostingu który nieubsługuje curla

Ja mogę tylko doradzić żebyś sobie za darmo załatwił domę z AZ.PL bo pierwszy rok masz za darmo a zawsze to lepiej wygląda i się lepiej indeksuje. Jakiś tekst na dole też by się przydał żeby było więcej treści na stronie dla wyszukiwarek.
tak domenę bede zamawial tu wstawilem taką wersje demonstracyjną , jak myślicie jakie coś się przyjmie ? czy raczej malo bedzie takich ludzi ktorzy by korzystali ?


Oglądaj filmy z ipla - reklama ? - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.