Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nagłówki h1 i h2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Nagłówki h1 i h2 (/Temat-Naglowki-h1-i-h2-113677)



Nagłówki h1 i h2 - Voldir - 07-05-2015 22:07

Mam pytanko odnośnie nagłówków. To pytanie wydaje mi się trochę głupie no, ale nurtuje mnie to. Czy jest konieczność dodawania nagłówka h1 ? Mam dodane jeszcze h2 i h3 i brak nagłówka h1 nie robi żadnej różnicy w All In One SEO Pack. Chodzi mi po prostu o to że nagłówek h1 psuje troszkę efekt wizualny opisu wpisu Mojej strony po wyszukaniu w google. Czy po prostu brak nagłówka h1 a obecność h2 i h3 wpływa jakoś negatywnie na pozycjonowanie czy indeksację takich wpisów, czy to bez znaczenia? Tak jak mówiłem All In One SEO Pack w ogóle nie reaguje na jego brak Smile


RE: Nagłówki h1 i h2 - MaLiN - 07-05-2015 23:32

Po coś ta hierarchia została stworzona. Uważam, że posiadanie samego h2 i h3 ma mniejsze szanse niż gdyby dodać do tego h1. Rozmiar nagłówka przecież możesz zmienić.


RE: Nagłówki h1 i h2 - prawego - 08-05-2015 15:06

Jeśli problem tkwi w tym jak to wygląda, to pozmieniaj sobie style w css i powinno być ok. Jeżeli nie potrzebujesz h1 to go nie używaj, mimo wszystko jak wyżej, po coś kolejność nagłówków została zrobiona Wink


RE: Nagłówki h1 i h2 - Voldir - 08-05-2015 22:19

Dobra. Już sprawa w sumie rozwiązana. Dzięki wielkie za opinie Smile


RE: Nagłówki h1 i h2 - MaLiN - 09-05-2015 09:46

Może chociaż zdradzisz czego się dowiedziałeś? Wink


RE: Nagłówki h1 i h2 - Voldir - 09-05-2015 15:36

Wcześniej mój nagłówek wyglądał tak

H1: O meczu: Legia Warszawa - Lech Poznań
Legia Warszawa - Lech Poznań - 09.05.2015 - Na Żywo. W sobotnie popołudnie o godzinie 15:30 piłkarze Henninga Berga podejmą u siebie drużynę popularnego "Kolejorza"

A po kosmetyce:

H1: Legia Warszawa - Lech Poznań - 09.05.2015 - Na Żywo. W sobotnie popołudnie o godzinie 15:30 piłkarze Henninga Berga podejmą u siebie drużynę popularnego "Kolejorza"

Chodziło tylko o kosmetyką w wyszukiwarce. Wcześniej nie wyglądało to zbyt estetycznie bo daty dublowały się pod opisem w wyszukiwarce. Takie rozwiązane znalazłem Smile


RE: Nagłówki h1 i h2 - MaLiN - 11-05-2015 13:17

Czyli po prostu nie dublować Wink