Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruska34 oszukała na 5zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Ruska34 oszukała na 5zł? (/Temat-Ruska34-oszukala-na-5zl-113610)



Ruska34 oszukała na 5zł? - tomswi - 06-05-2015 19:57

Dodałem na forum post, że wyślę SMS-a Premium za około 13zł.
Zgłosiła się do mnie na GG osoba o numerze 53106554.
Powiedziała ona , że mam napisać do @[Ruska34] i potwierdzić , że to ja.
I tu się zaczyna błazenada bo napisałem , ale zauważyłem , że osoba nie odczytała ona wiadomości i nie było dostępna. Wtedy jednak nie pomyślałem i wysłałem sms-a.
To coś chciało mi jeszcze wcisnąć do subskrypcje , ale mam te sms-y zablokowane.

Nie mam pewności , ale chyba ruska34 została wykorzystana w tym przypadku do oszustwa na 5 zł beka.

Nie mniej jednak uważajcie na ten numer GG: 53106554
A ty kochany człowieku , jeśli to czytasz. Niech Ci to 5 zł posłuży jak najlepiej , może kupisz sobie czekoladę. Jerk

EDIT/

Sprawdziłem już w google numer GG i ruska czuj się szczęśliwa, jesteś tak sławna, że podszywają się pod ciebie ludzie , żeby oszukać na 5złotych.


RE: Ruska34 oszukała na 5zł? - Ruska34 - 05-08-2015 08:49

Niestety tak już jest. To nie jest moj numer gg. Ja juz zrezygnowalem z dzialania w internecie wiec jak ktos do was pisze - to nie ja Smile