Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! (/Temat-Zarob-duze-pieniadze-w-sieciach-affilacyjnych-NAWET-KILKA-TYS-ZLOTYCH-113568)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 11-05-2015 15:37

(11-05-2015 15:27)szykiryki napisał(a):  Kupilam poradnik.
Calosc napisana w sposob zrozumialy, dodatkowo screeny, prowadzace krok po kroku przez dzialanie. Duzy plus.
Tematyka na pewno z duzym potencjalem, zapotrzebowanie raczej wieczne Wink.
O efektywnosci bede mogla przekonac sie dopiero, jak przetestuje, wtedy podziele sie bardziej merytoryczna opinia.

Transkacja przeprowadzona ekspresowo. Nie bylo zadnych problemow. Od razu po przeslaniu pieniedzy na pp, otrzymalam poradnik.

Dziękuję za wstępną recenzję. Smile Życzę powodzenia!

PS: Pozostały 2 sztuki w cenie 140zł!!


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tomono - 11-05-2015 15:59

Również zakupiłem poradnik i jak najbardziej polecam. Big Grin


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - tamaczek - 11-05-2015 16:03

Mógłbyś wytłumaczyć mi jedną rzecz, bo chciałem kupić poradnik jednak coś mi tu nie gra. Wcześniej pisałeś, że zostały 2 sztuki, z tego co widzę to szykiryki kupiła jeden i dalej piszesz, że masz 2 sztuki. Ciekawy jestem jak to wpłynie na konkurencję skoro większość zapewne zacznie promować swoje oferty w miejscach, które im poleciłeś. Jak Tomono kupił to dalej są 2 sztuki na sprzedaż ? :O


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 11-05-2015 16:06

(11-05-2015 16:03)tamaczek napisał(a):  Mógłbyś wytłumaczyć mi jedną rzecz, bo chciałem kupić poradnik jednak coś mi tu nie gra. Wcześniej pisałeś, że zostały 2 sztuki, z tego co widzę to szykiryki kupiła jeden i dalej piszesz, że masz 2 sztuki. Ciekawy jestem jak to wpłynie na konkurencję skoro większość zapewne zacznie promować swoje oferty w miejscach, które im poleciłeś. Jak Tomono kupił to dalej są 2 sztuki na sprzedaż ? :O

Już wyjaśnię. Jedną sztukę miałem zarezerwowaną dla jednego z użytkowników, niestety nie odezwał się.
Tomono kupił wcześniej poradnik, nie dzisiaj. Co do konkurencji, nie można się ograniczać do miejsc, które podałem Smile Smile Mam nadzieję, że wytłumaczyłem.
PS: Dodatkowo, pisałem pare stron wcześnie, że przenosze dwie sztuki z konkurencyjnego forum. Smile


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - xjointmanx - 11-05-2015 16:13

Również kupiłem lecz nadal czekam aż pieniążki się zaksięgują się u Tyrkijt na koncie także też napiszę opinie poradnika


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 11-05-2015 16:37

(11-05-2015 16:13)xjointmanx napisał(a):  Również kupiłem lecz nadal czekam aż pieniążki się zaksięgują się u Tyrkijt na koncie także też napiszę opinie poradnika

Ja również czekam aż pieniądze będą u mnie. Smile

PS: POZOSTAŁA JEDNA SZTUKA 140ZŁ!


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - yewryk - 12-05-2015 06:53

Biorę!


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Varnity - 12-05-2015 09:03

Zakupilem poradnik, większość jest o instalacji wordpres. Nisze znałem ale ta metoda opisana w poradniku jest swietna. Zobacze czy będzie skuteczna Wink


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Ando - 12-05-2015 13:21

I jak wyniki u tych, którzy kupili? Smile


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 12-05-2015 20:31

(12-05-2015 13:21)Ando napisał(a):  I jak wyniki u tych, którzy kupili? Smile

Cały czas tym co do mnie piszą odpowiadam i pomagam. Są na etapie rejestracji w sieciach af.