Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! (/Temat-Zarob-duze-pieniadze-w-sieciach-affilacyjnych-NAWET-KILKA-TYS-ZLOTYCH-113568)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 10-05-2015 17:29

(10-05-2015 17:17)mlody16918 napisał(a):  Podajesz w poradniku jakieś miejsca do pozyskiwania ruchu?

Tak, jest napisane gdzie można umieszczać reklame, plus przykłady.


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - poduszka12 - 10-05-2015 19:41

Zobaczymy, zobaczymy Tongue


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 10-05-2015 19:47

(10-05-2015 19:41)poduszka12 napisał(a):  Zobaczymy, zobaczymy Tongue

Oczywiście, żeby nie było niejasności - Kolega poduszka zakupił poradnik Smile

PS: POZOSTAŁY 2 SZTUKI PORADNIKA W CENIE 140ZŁ!


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - feellove - 10-05-2015 19:55

@[szeldo123], kupiles? dasz jakas od serca reccke ?Smile


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 10-05-2015 19:57

(10-05-2015 19:55)feellove napisał(a):  @[szeldo123], kupiles? dasz jakas od serca reccke ?Smile

Szeldo nie zakupił poradnika, zarezerwował jednak się nie odezwał.


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - szeldo123 - 10-05-2015 20:09

Tyrkijt chcial aby mu wyslac pieniadze paypalem tak zeby ominac podatek - dla rodziny/znajomych. w takim przypadku "w razie w" nie bede mial szans na odzyskanie kasy i zrezygnowalem. przelewu tez nie akceptowal wiec nie ryzykuje Smile


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 10-05-2015 20:14

(10-05-2015 20:09)szeldo123 napisał(a):  Tyrkijt chcial aby mu wyslac pieniadze paypalem tak zeby ominac podatek - dla rodziny/znajomych. w takim przypadku "w razie w" nie bede mial szans na odzyskanie kasy i zrezygnowalem. przelewu tez nie akceptowal wiec nie ryzykuje Smile


Cóż, ja do niczego nie zmuszam, 8 osób nie miało z tym problemu aby tak wysłać. Wszyscy dostali poradnik, nie narzekają. W ciągu 2 minut po dostaniu pieniędzy od nich poradnik wysyłałem. Jeśli wyślesz te pare złotych więcej, które PayPal potrąci mogę sprzedać poradnik. Pozdrawiam


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - surfer0700 - 10-05-2015 20:38

(10-05-2015 20:09)szeldo123 napisał(a):  Tyrkijt chcial aby mu wyslac pieniadze paypalem tak zeby ominac podatek - dla rodziny/znajomych. w takim przypadku "w razie w" nie bede mial szans na odzyskanie kasy i zrezygnowalem. przelewu tez nie akceptowal wiec nie ryzykuje Smile

Z jednej strony rozumiem Ciebie, ale z drugiej to dlaczego sprzedający ma być stratny?
Jeżeli chcesz płacić normalnie to wyślij o tyle więcej żeby sprzedający nie był stratny.
Na jego miejscu też nie sprzedałbym Ci poradnika, czemu miałbym dostać mniej? Idea


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 10-05-2015 20:54

(10-05-2015 20:38)surfer0700 napisał(a):  Z jednej strony rozumiem Ciebie, ale z drugiej to dlaczego sprzedający ma być stratny?
Jeżeli chcesz płacić normalnie to wyślij o tyle więcej żeby sprzedający nie był stratny.
Na jego miejscu też nie sprzedałbym Ci poradnika, czemu miałbym dostać mniej? Idea

Ja również rozumiem Szeldo, jednak nie jestem na tym forum od dziś, i trochę na nim spędziłem. Szkoda psuć sobie reputację dla 150zł, tymbardziej, że pare sztuk już sprzedałem i nikt nie miał żadnych pretensji odnoście "zwiania" z kasą bo nic takiego nie miało miejsca.
Nie mniej jednak, zapraszam chętnych, pozostały 2 sztuki.


PS. POZOSTAŁY NADAL 2 SZTUKI, JEDNA OSOBA ZREZYGNOWAŁA TEŻ Z REZERWACJI. AKTUALNA CENA 140ZŁ!! Smile


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - szykiryki - 11-05-2015 15:27

Kupilam poradnik.
Calosc napisana w sposob zrozumialy, dodatkowo screeny, prowadzace krok po kroku przez dzialanie. Duzy plus.
Tematyka na pewno z duzym potencjalem, zapotrzebowanie raczej wieczne Wink.
O efektywnosci bede mogla przekonac sie dopiero, jak przetestuje, wtedy podziele sie bardziej merytoryczna opinia.

Transkacja przeprowadzona ekspresowo. Nie bylo zadnych problemow. Od razu po przeslaniu pieniedzy na pp, otrzymalam poradnik.