Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! (/Temat-Zarob-duze-pieniadze-w-sieciach-affilacyjnych-NAWET-KILKA-TYS-ZLOTYCH-113568)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 13-05-2015 16:25

Osobe Zainteresowaną Poradnikiem Zapraszam Na Priv.
Temat Do Zamknięcia, Gdyż Pozostał Poradnik Dla Jednej Osoby.


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - prelude - 13-05-2015 16:39

(12-05-2015 20:31)Tyrkijt napisał(a):  
(12-05-2015 13:21)Ando napisał(a):  I jak wyniki u tych, którzy kupili? Smile

Cały czas tym co do mnie piszą odpowiadam i pomagam. Są na etapie rejestracji w sieciach af.

nieźle...Big Grin temat ma tydzień a tu JUŻ rejestracje w sieciach afBig Grin inny temat jest teraz na forum i tam już chyba następnego dnia po ruszeniu sprzedazy ludzie pochwalili się zarobkami:x Może jednak nie zamykaj tematuSmile może ktoś po przebrnięciu przez te rejestracje w af zarobi w końcu coś i się pochwaliSmile


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - Tyrkijt - 13-05-2015 16:49

(13-05-2015 16:39)prelude napisał(a):  
(12-05-2015 20:31)Tyrkijt napisał(a):  
(12-05-2015 13:21)Ando napisał(a):  I jak wyniki u tych, którzy kupili? Smile

Cały czas tym co do mnie piszą odpowiadam i pomagam. Są na etapie rejestracji w sieciach af.

nieźle...Big Grin temat ma tydzień a tu JUŻ rejestracje w sieciach afBig Grin inny temat jest teraz na forum i tam już chyba następnego dnia po ruszeniu sprzedazy ludzie pochwalili się zarobkami:x Może jednak nie zamykaj tematuSmile może ktoś po przebrnięciu przez te rejestracje w af zarobi w końcu coś i się pochwaliSmile

No cóż, temat zamykam gdyż już nie prowadzę sprzedaży. Jeśli ktoś będzie chciał zakupić ostatnia sztuke odezwie się na priv. Pochwalić się będą mogli w galerii czy zarobili. Smile Co do rejestracji w sieci, nie jest to moja wina, że dopiero teraz to zrobili. Większość z tych osób już zaczęła pracować, i mają leady. To czy się pochwalą to ich prywatna sprawa.
Pozdrawiam


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - szykiryki - 13-05-2015 17:13

(13-05-2015 16:39)prelude napisał(a):  
(12-05-2015 20:31)Tyrkijt napisał(a):  
(12-05-2015 13:21)Ando napisał(a):  I jak wyniki u tych, którzy kupili? Smile

Cały czas tym co do mnie piszą odpowiadam i pomagam. Są na etapie rejestracji w sieciach af.

nieźle...Big Grin temat ma tydzień a tu JUŻ rejestracje w sieciach afBig Grin inny temat jest teraz na forum i tam już chyba następnego dnia po ruszeniu sprzedazy ludzie pochwalili się zarobkami:x Może jednak nie zamykaj tematuSmile może ktoś po przebrnięciu przez te rejestracje w af zarobi w końcu coś i się pochwaliSmile
@[prelude], widzę, że masz MAŁE, przepraszam mikro, doświadczenie w zarabianiu w sieci, skoro porównujesz w pełni skonfigurowany poradnik i metodę działania na sieciach afiliacyjnych do "niszki" na subach, która jest w stanie ekspresowo przynieść parę złotych...
Tutaj mówimy o w pełni zaplanowanej kampanii reklamowej, a nie o przypadkowym działaniu i nachapaniu się paru leadów dziennie za 6 zł.

Mówię to z perspektywy posiadaczki obu metod, więc chyba mam bardziej rzetelne spojrzenie na temat niż Ty?

Jak Cie to usatysfakcjonuje, to ja mam już pierwsze złotówki na koncie partnera z tej metody, po 15 minutach promocji wpadł lead za 65 zł.

@Tyrkijt, nie przejmuj się krzykaczami, którzy na oczy metody nie widzieli Smile.
Wykonałeś solidną robotę przygotowując te materiały, co potwierdzili zarówno tutorzy, jak sami użytkownicy.


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - prelude - 13-05-2015 17:27

akurat muszę odejść od kompa, ale wrócę za jakieś pół godziny i odpowiemWink

DZIĘKUJĘ szczerze za ten post bo właśnie tego tutaj brakowałoSmile (może prócz tej docinki - na nią też odpowiemSmile )


RE: Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - szykiryki - 13-05-2015 17:30

(13-05-2015 17:27)prelude napisał(a):  akurat muszę odejść od kompa, ale wrócę za jakieś pół godziny i odpowiemWink

DZIĘKUJĘ szczerze za ten post bo właśnie tego tutaj brakowałoSmile (może prócz tej docinki - na nią też odpowiemSmile )

ok, ok, to ja w tym czasie przygotuję sobie popcorn Wink.


Zarób duże pieniądze w sieciach affilacyjnych! NAWET KILKA TYS ZŁOTYCH!!! - surfer0700 - 13-05-2015 18:08

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.