Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? (/Temat-Jakie-stawki-u-Was-maja-najlepsza-konwersje-113561)



Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - MoneyNinja - 06-05-2015 09:10

Witam.
Chciałbym się was poradzić jaka według was jest najlepsza stawka? Tzn. z jakiej korzystacie i jak konwertuje? Ja obecnie jestem na stawce 10zł per lead i nie mogę narzekać ale zastanawia mnie fakt że jednego dnia mam 10 leadów a drugiego 1-2 leady przy tej samej liczbie UV.

Co o tym sądzicie? Jak jest u Was? Dodam że nisza przeznaczona pod wiek 10-16lat.
Pozdrawiam Smile


RE: Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - Voldir - 06-05-2015 09:16

Ja uważam że nie każde dziecko-nastolatek nie wiem jak to określić ma doładowane konto od rodziców za 30.75 zl, bo tyle kosztuje SMS na leadzie za 10 zł i stąd takie wahania w ilości leadów. Poza tym ja nie uważam dobrym pomysłem promować premium na najwyższej stawce pod tak młody target.


RE: Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - Squnek - 06-05-2015 10:43

A ja uważam że najlepiej się wychodzi na stawce 10 zł


RE: Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - Lamojednorożec - 06-05-2015 11:13

(06-05-2015 10:43)Squnek napisał(a):  A ja uważam że najlepiej się wychodzi na stawce 10 zł
Cudne uzasadnienie.


RE: Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - szykiryki - 06-05-2015 13:56

Potestuj stawkę 7 zł.
Konwersja pewnie nieco skoczy, ale finalnie finansowo pewnie wyjdzie to samo co na stawce 10 zł Smile


RE: Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - Koja - 06-05-2015 20:20

U mnie zdecydowanie 10zł. Na stawce 7 miałem niby troche więcej leadów, ale przy ogólym zarobku lepiej wychodzi z wyższą stawką.


RE: Jakie stawki u Was mają najlepszą konwersje? - twnt22 - 06-05-2015 20:22

A może z odnowieniami? 1,5 3 razy w tygodniu?