Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafisz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Trafisz.com (/Temat-Trafisz-com-113545)



RE: Trafisz.com - Ewcia6000 - 16-02-2016 15:42

(16-02-2016 14:14)Ziomek999 napisał(a):  
(09-02-2016 11:37)raluh napisał(a):  A ja napisze, że jest to SCAM, nie chcą zweryfikować klików tylko zwlekają "dzisiaj bedą", nie wypłacają. trafisz.com oszukują.

Potwierdzam, tak samo jest w moim przypadku. A dziś perfidnie support zamknął czat jak napisałem o co biega.

u mnie to samo miał być kliki sprawdzone i nic


RE: Trafisz.com - maniekzsk8 - 17-02-2016 08:50

Wszyscy czekaja na wyplaty i ani sluchu. Moze jakies info niz 'bzdury' odpisywanie przez osobe bedaca po drugiej stronie na chacie.


RE: Trafisz.com - kamil.lupo - 17-02-2016 12:31

Trafisz Support
10-11-2015, 18:04
Dzisiaj wypłacałem zaległe wypłaty, może ustalmy kompromis Smile jak ktoś ma do wypłaty ponad 150 zł to zlecam od razu jak tylko mogę, pozostałe wypłaty będę zlecał po 3 dniach od ich zlecenia.

To jeśli mają być zlecane powyżej 150 tak szybko to proszę się do swojego kompromisu dostosować i proszę zmienić tego człowieka z chat trafisz.com bo jest zielony nie wie o co chodzi nie zna <kompromisu> i bezczelnie zamyka chat.
Co do zmian dowiedziałem się że wszystko jest w trakcie realizacji i pracujecie nad wszystkim ?
To czego do dziś nie zauważyłem żadnej zmiany tylko jedynie zmiany to olewanie i wypłacanie kiedy się chce takie Trafisz wprowadził nowe zmiany.
Jeśli chcecie aby były z tego grosze to przynajmniej zacznijcie działać a nie stoicie w jednym miejscu.
Przepraszam cofacie się trudno to nazwać staniem w miejscu bo przynajmniej z początku były expresowe wypłaty które pewnie miały zachęcić ludzi do programu partnerskiego a dziś ?
Taki sam efekt jak kiedyś przed upadkiem tanich aukcji.
Kogo chcecie oszukać nowym właścicielem ?
Który stara się wtedy jak nie ma dochodu zamiast wprowadzić zmiany i cieszyć się dobrym zyskiem to cofacie się do tyłu.
Zrobić płatności zagraniczne, np aukcje motoryzacyjne samochody itp to jeszcze podpowiadamy wam a wy nie przyjmujecie tego poważnie do siebie.
Za jakiś czas znowu nowa domena i właściciel ?
Trochę pomysłu wszystko dograć zrobić wypłaty expresowe które mają awarie już długi długi czas to jedynie co robicie ?
Zielony kolega zamyka chat na trafisz.com zlecacie wypłaty kiedy chcecie i tyle z waszej strony.
Jak nie macie zamiaru nic z tym zrobić to przynajmniej zmieńcie kolor chatu na zielony to będzie wiadomo że szkoda pisać tam bo zostanie to olane i zamknięte.
Pozdrawiam pana ZIELONEGO


RE: Trafisz.com - chomik3 - 17-02-2016 13:59

Też zleconej wypłaty jeszcze nie dostałem, kontakt przez czat nie możliwe - okienko czatu jest zamykane po chwili przez admina


RE: Trafisz.com - aero2 - 17-02-2016 22:30

Też muszę przyznać rację kolegom wyżej, czat od razu zamyka ktoś i wypłata drobna wisi.Xpokerface


RE: Trafisz.com - mlody222 - 17-02-2016 23:48

Mi jak zrealizowali wypłatę 25-01-2016 do dziś niema na koncie. Pisałem do nich to zlewka. Dziękuje za ten serwis już i niech leci w odpowiedne miejsce!


RE: Trafisz.com - Trafisz Support - 18-02-2016 01:20

Przez ostatnie 3 dni niestety nie było mnie przy komputerze, dlatego zwłoka 3-dniowa. Pana który nie otrzymał wypłaty, chyba już wyjaśniliśmy sprawę z przelewem, który nie wiadomo czemu nie dotarł ? Smile

Czat - dziwna sprawa, opierdziele osoby które na nim siedzą, bo mają na nim siedzieć i służyć pomocą.

Apropo wypłat natychmiastowych, ja wiem, że dla wszystkich jest to takie proste, jednak sama implementacja systemu od strony backendowej to tylko jedna rzecz, a zostaje ich jeszcze kilka ...

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą tutaj na forum (okej czasem nie mam jak usiąść codziennie, ale staram się).

Dziwi mnie tylko, że 90% użytkowników z którymi współpracujemy już bardzo długo działają na wysokich obrotach i nie ma żadnego problemu, dostają 4-cyfrowe wypłaty na raz, a te 10% nic nie pisało na forum i nagle od razu serwis to same problemy.

Apropo cofania - proszę o informacje, dokładnie o co chodzi i wszelkie uwagi na pewno będą cenne.


RE: Trafisz.com - mlody222 - 18-02-2016 01:40

Trafisz Support - jeżeli chodzi o mój przelew to nic nie jest wyjaśnione.


RE: Trafisz.com - raluh - 18-02-2016 12:00

Trafisz.com złodzieje i nic więcej Smile Można już ich do scamu dodać, banik na kontakt z nimi za to, ze dopominałem się o sprawdzenie klików. Złodzieje i oszuści nic więcej


RE: Trafisz.com - majeros - 18-02-2016 15:20

Ja tam wyplate zleciłem wczoraj i dzisiaj rano na koncie wiec nie narzekam Smile